Skype Bir Skype görüntülü görüşmesine arka plan nasıl indirilir ve eklenir - Görüntülü aramayı özelleştirin Bir Skype görüntülü görüşmesine arka planı değiştirmek ve koymak mümkün müdür?…

Skype Bir Skype görüntülü görüşmesine arka plan nasıl indirilir ve eklenir – Görüntülü aramayı özelleştirin Bir Skype görüntülü görüşmesine arka planı değiştirmek ve koymak mümkün müdür?…

Skype’ta bir görüntülü aramada para değiştirmek ve para yatırmak mümkün mü? yapmakSkype video görüşmelerine arka plan nasıl indirilir ve konur? Bir Skype görüntülü aramasına arka plan indirmek ve eklemek için ne gerekir?

Skype’ta görüntülü arama yapmak son derece kolay ve güvenlidir, ayrıca bu ücretsiz bir hizmettir Uygulamanın yanı sıra sohbet ve mesajlaşma servisi tarafından sağlanır.

Skype’ın çoklu platform olması sayesinde PC’nizden veya MAC bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan ücretsiz arama yapmak mümkündür.

Skype’ta görüntülü aramalar var çeşitli araçlar Kullanıcının kendini daha rahat hissetmesi ve daha iyi bir deneyim yaşaması için Skype görüntülü görüşmelerine efekt ve filtre ekleme veya ekleme veya görüntülü görüşmenin arka planını değiştirme bu seçenekler arasında.

Skype’ta görüntülü arama indirmek ve para yatırmak için uygulamalar

Bir Skype görüntülü aramasını indirmek ve para yatırmak istemeniz durumunda, birkaç tane vardır. özelleştirmenize izin veren uygulamalar para indirerek ve koyarak görüntülü aramalarınız.

Bu uygulamaların sahip olduğu bir özellik, ücretsiz olmaları ve kullanımlarının çok kolay olmasıdır, bu nedenle bir Skype görüntülü görüşmesine para yüklemek ve para yatırmak oldukça hızlı ve kolay olacaktır.

Görüntülü görüşmede arka planı değiştiren ilk ve en popüler uygulamalardan biri Bu ManyCam, bu uygulama tüm sürümlerinde Android ve iOS için kullanılabilir. ManyCam, indirilebilecek yüzlerce görsele ek olarak, arka planlarınızı daha çekici hale getirmek için işlemler içerir.

Sonra YouCam’i bulduk, bu uygulama, bir Skype görüntülü aramasını indirmenize ve para yatırmanıza izin vermenin yanı sıra, ifadeler, efektler, işlemler ve çıkartmalar eklemenize de olanak tanır.

bilgisayardan skype görüntülü arama arka planlarını indir

sahip olduğumuz son ChromaCam uygulaması, bu uygulama, Skype’ta bir video görüşmesinde arka planda herhangi bir kusuru veya istenmeyen nesneyi kapatmanın yanı sıra indirilecek ve arka plana yerleştirilecek temel görüntüler dahil olmak üzere tasarlanmıştır.

Skype’ta görüntülü arama indirme ve para yatırma adımları

Bir Skype video görüşmesine para yüklemek ve para yatırmak son derece basittir indirdikten sonra Bir video görüşmesine arka plan koymak için yukarıda belirtilen uygulamalardan herhangi biri.

Skype’ta bir video görüşmesine para yatırmanın ilk adımı, normal bir şekilde Skype’a girmektir, bunun için kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açmalısınız. Ardından, görüntülü arama başlatmak için kişi listenizden herhangi birini seçin. Görüntülü aramayı başlattıktan sonra 3 nokta simgesine tıklayın ekranın sağ köşesinde bulunur.

3 nokta simgesine tıkladıktan sonra, seçmeniz gereken yerde görüntülü arama ayarları menüsü açılacaktır. “Ses ve video ayarları”.

“Ses ve video yapılandırması”na tıkladığınızda, web kameranızın adının göründüğü yeni bir sekme yüklenecektir, yeni bir yapılandırma penceresinin yüklenmesi için bu seçeneği seçmelisiniz.

Yeni ayarlar penceresinde, video görüşmelerinizin arka planını özelleştirmek için indirdiğiniz uygulamayı seçmelisiniz. Bu şekilde yapabilirsiniz video görüşmenizin arka planını ayarlayın yüzlerce görüntü ile.

Skype görüntülü aramasında arka planı bulanıklaştırma adımları

Skype’ta bir görüntülü görüşmeye arka plan indirip koyabilmenin yanı sıra, görüntülü görüşmenin arka planını şuradan özelleştirmek mümkündür: bulanıklık aracı.

skype görüntülü arama fonu ayarla

Bunun için yeni bir görüntülü görüşme başlatmanız ve ekranın alt kısmındaki 3 nokta simgesine basmanız yeterli olacaktır. 3 noktalı simgeye tıkladığınızda, aralarında basmanız gereken birkaç seçenek görünecektir. “Arka planımı bulanıklaştır.”

Bu, isterseniz en kolay ve en hızlı seçeneklerden biridir. skype’ta bir video görüşmesi sırasında arka planınızı özelleştirin ama değiştirmek için bir uygulama indiremezsiniz. Arka planı bulanıklaştıramıyorsanız, sorunu çözmek için Skype’ı uygulamanın en son sürümüne güncellemeniz gerekebilir.

Leave a Reply