Skandal teklifi: Fujifilm Instax Mini 9 kamera 50 Euro’ya

Fotoğrafların çoğu dijital olmasına ve akıllı telefonumuzla çekmemize rağmen, nostalji için her zaman vakit vardır. Retro var ve bu moda olan birçok teknolojik üründe algılanan bir şey. bu Fujifilm Instax Mini 9 bunun bir örneğidir ve ayrıca, her zamankinden daha düşük.

Anlık fotoğraf makinelerinden vazgeçilmiş gibi göründüğünde, nostalji onların imdadına yetişti. Fotoğraf çekip anında basabilmek günümüz cep telefonlarının ulaşamayacağı bir şey ama Fujifilm Instax Mini 9 gibi bir kamera için basit bir şey. Fotoğraf çekin, anında yazdırın ve onları bir albüme yapıştırmak moda oldu.

Fujifilm Instax Mini 9, kendinizi ödüllendirmek veya kendinizi şımartmak için mükemmel

Başarılı olacağı ürünlerden biri de Fujifilm Instax Mini 9. Bu kamera, her anı ölümsüzleştirmemizi ve anında avucumuzun içinde tutmamızı sağlıyor. Makro lensi, 35 CM’ye kadar ayrıntıları yakalamanıza olanak tanır ve bu da onu çiçek, evcil hayvan veya küçük herhangi bir şeyi çekmek için mükemmel hale getirir. İlave olarak daha parlak fotoğraflar çeken bir High Key moduna sahiptir ve daha kaliteli yüzleri yakalamaya odaklandı.

Fujifilm Instax Mini 9

Ayrıca, çok daha pürüzsüz ve keskin görüntüler yakalamak için yüksek tuş modu parlaklık ayar kadranı içerir. Bu kamera, özçekimler çağında olduğumuzu unutmadı, bu nedenle, otoportreleri daha hassas bir şekilde çekmek için merceğin yanında bir aynaya sahip. Kamera Işık seviyesinin otomatik olarak ayarlanmasına sahiptir ve LED aracılığıyla doğru konumu gösterir. Ancak hepsi bu kadar değil, çünkü her görüntüye farklı bir dokunuş vermek için üç özel renk filtresine sahip.

Fujifilm Instax Mini 9, “Instax mini” yedekleriyle çalışır. Instax mini kameraların tüm modelleri için geçerlidir. Boyutu çantada, cüzdanda veya küçük çerçevelerde fotoğrafları taşımak için idealdir. Sonuçlarınız vintage tadında, ancak bugün beklediğimiz tüm keskinlik, canlı renkler ve doğal ten tonları ile. Yaklaşık 100 çekim kapasiteli iki adet 1,5V AA alkalin pil ile çalıştığını unutmayın (piller yeniyse yaklaşık 10 Instax Mini film paketi). Kameranın geri kalan teknik özellikleri şunlardan oluşur:

Teknik özellikler

  • Lens; 2 bileşen, 2 eleman, f=60mm, 1:12,7
  • Vizör Beyaz göstergeli 0,37× gerçek görüntü bulucu
  • Odak aralığı: 0,6 m ve ötesi
  • Deklanşör hızı 1/60 sn.

Fujifilm Instax Mini 9

Amazon’da saçma bir fiyata

Bu kompakt kameranın resmi fiyatı yaklaşık 90 Euro. Ama sadece şimdi Amazon’da sadece 50,59 Euro’ya bulduk. Unutulmaması gereken bir nokta da bu teklifin modelin bulunduğu “lime green” rengi yani yeşil renk için geçerli olduğudur. Bu seçenek, birçok kişinin zevkine göre daha sınırlı olabilir, ancak bu düşük fiyat, pek çok kişiyi bu kamerayı ya kendi kullanımları için ya da ideal bir hediye olarak almaya teşvik edecektir.

Resmi fiyatı üzerinden 30 Euro’luk büyük bir indirimle karşı karşıyayız. Ek olarak, Amazon Prime müşterileri, kamerayı tamamen ücretsiz al, çünkü nakliye masrafları dahildir. Bilemeyeceğimiz şey, bu teklifin ne kadar süre geçerli olacağıdır, bu nedenle satın alımınızı olumlu değerlendiriyorsanız acele etmeniz tercih edilir.

Giriş Skandalı teklifi: 50 Euro’ya Fujifilm Instax Mini 9 kamera Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…