Skandal fiyatı: Samsung'un en iyi akıllı bilekliği sınırlı bir süre için 20 avroya düştü

Skandal fiyatı: Samsung’un en iyi akıllı bilekliği sınırlı bir süre için 20 avroya düştü

Kara Cuma her zaman bizi çılgın tekliflerle terk etti ve bu 2021’de daha az olamazdı. Halihazırda yararlanabileceğimiz en büyük indirimlerden biri, Samsung Galaxy Fit 2, Samsung’un en iyi akıllı bilekliği. Bu cihazın fiyatı 49 Euro’dur, ancak şimdi satın alabilirsiniz. Amazon sadece için 19,90 €.

Amazon’un sunduğu fırsat, bugün Galaxy Fit 2’yi satın almak için en ilginç olanıdır, çünkü Bilgisayar Bileşenleri sadece aşağı in 35,81 €. Çok eksiksiz bir akıllı banttan bahsediyoruz, doğrudan Xiaomi Smart Band 6 ile rekabet edin. Güçlü yönleri arasında bir teknoloji ekranı buluyoruz AMOLED, su geçirmezlik ve vaat eden bir pil 15 gün özerklik. 20 Euro karşılığında biraz daha fazlasını isteyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Fit 2’yi sadece 20 Euro’ya satın alın

Samsung Galaxy Fit 2

Amazon’da 20 Euro’ya Samsung Galaxy Fit 2 bir pazarlık.

Samsung Galaxy Fit 2, son derece rahat bir akıllı bilekliktir. ağırlık sadece 21 gram. Bu detayı sayesinde gün boyu farkında olmadan giyebilirsiniz, özellikle spor yaparken kullandığınız zaman çok işinize yarayacaktır. Buna ek olarak, Amazon’un sunduğu avantajlar hem turuncu gibi siyah, böylece en beğendiğinizi seçebilirsiniz. İkisinden de hoşlanmıyorsanız endişelenmeyin, çünkü daha sonra sevebilirsiniz. kayışı başka biriyle değiştir.

Bu akıllı bant bir 1.1 inç AMOLED 3D cam ekran çok kaliteli, doğrudan güneş ışığı çarptığında bile görebileceksiniz. Ayrıca, ekranı beğeninize göre özelleştirebilmeniz için 70’den fazla farklı tasarımla birlikte gelir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, sahip olduğu IP68 su direnci, böylece yüzmek için kullanabilirsiniz.

Spor söz konusu olduğunda, Galaxy Fit 2 5 spor modunu otomatik olarak tanır, antrenmanın süresini, yakılan kalorileri, kat edilen kilometreleri ve çok daha fazla veriyi takip etmek. İşlevleri arasında ayrıca kalp atış hızı sensörü, uyku düzeni analizi ve stres seviyesi analizi, hepsi sağlığınıza dikkat etmeye odaklandı.

Samsung’un akıllı bileziğinin de bağlantısı var Bluetooth 5.1 böylece diğer seçeneklerin yanı sıra bildirimleri almak ve müziği kontrol etmek için cep telefonunuza bağlayabilirsiniz. Sonunda 159 mAh pili 15 gün özerklik yalnızca en temel işlevlerini kullanırsanız 21 güne kadar çıkabilen tek bir şarjla. Kısacası, Samsung Galaxy Fit 2 sadece 20 avro için oldukça pazarlık.

Teklifler

En ucuz telefonlarEn kaliteli fiyatlı telefonlarÜcretsiz Android oyunları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz
  • Realme C11’in (2021) analizi: Her şeye sadece 100 Euro’ya sahip olabilir misiniz?
  • HAMMER 5 Smart, en basit ama aynı zamanda en sağlamlaştırılmış olanı test ettik
  • Huawei nova 9, analiz: Google’ın yardımı olmadan orta menzilde bir yer edinmenin zorluğu
  • Amazon Kindle Paperwhite (2021), inceleme: Her zamanki Kindle her zamankinden daha iyi
  • Amazon Fire TV Stick 4K Max incelemesi: Chromecast’e en iyi alternatif bir adım yükseldi
  • Xiaomi 11T, analiz: küçük kardeş akıcı ekranı ve 108 megapiksel ana kamerayı miras alıyor
  • Samsung WW90T684DLE/S3 çamaşır makinesi, analiz: cep telefonunuzun yardımıyla çamaşırları yıkayın (ve bunu yaparak tasarruf edin)

Giriş Skandal fiyatı: Samsung’un en iyi akıllı bilekliği sınırlı bir süre için 20 avroya düştü, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply