Sizi uzaya gönderen bir televizyon yarışması: Bu, ‘Kim Astronot Olmak İster?’ olacak. Keşif tarafından

Giderek artan uzay uçuşlarının “turistler” için etkinleştirilmesi sizi hayal kırıklığına uğratıyorsa, çünkü elinizde bilet değerinde paranız yok, bu Discovery yarışması çözüm olabilir. Adının İngilizce olduğu gibi, ‘Kim Astronot Olmak İster?’, yani ‘Kim astronot olmak ister?’ diye soruyor. ve sivilleri (Amerikalılar, evet) uzaya seyahat etmek için rekabet edecek.

https://platform.twitter.com/widgets.js

ödül olacak Dünya’dan, kazananın sekiz gün kalacağı Uluslararası Uzay İstasyonuna seyahat edin. Spesifik olarak, ilk ticari uzay istasyonunu inşa etmek isteyen ve özel müşteriler için uzay yolculuğunu teşvik etmekle en çok ilgilenen şirketlerden biri olan Axiom Space liderliğindeki Axiom misyonunun bir parçası olacak. Türünün ilk yarışması olacak ve şu anda 2022’de gerçekleşecek.

bu Yetenek gösterisi uzaydan

Axiom Mission 1’in Uluslararası Uzay İstasyonuna yapılacak ilk sivil görev olması planlanıyor. Programın yapımcısı Boat Rocket Studios’un başkanı Jay Peterson, “uzay yolculuğu her zaman ayrıcalıklı bir azınlık için ayrılmıştır, bu yüzden Bu eşsiz deneyimin kapılarını açan bir gösteri yapmak için Discovery ile ortak olmak inanılmaz heyecan verici herhangi bir Amerikalıya.

Uluslararası Uzay İstasyonu, 2021'de ilk üç turistini alabilir

Şu anda yarışmanın içeriği hakkında daha fazla ayrıntı yok, ancak biliniyor. Belli ki titiz bir seçim sürecinden ve bir dizi çok zorlu testten oluşacak. gerçek astronotların üstesinden gelmek zorunda olduklarıyla karşılaştırılabilir. Son olarak, bir grup yargıç geziyi yapacak şanslı erkek veya kadını belirleyecektir. Şu anda, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki İnternet kullanıcıları için etkin olmasına rağmen, bu sayfada kayıt açıktır.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Sizi uzaya gönderen bir televizyon yarışması: Bu, ‘Kim Astronot Olmak İster?’ olacak. Keşif tarafından aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…