Sızdırılan Android 12 duvar kağıdını artık indirebilirsiniz

Birkaç gün önce, Android 12’nin varsayılan tasarımı sızdırıldı, arayüz düzeyinde iOS’a belirli bir yakınlık gösteren radikal bir değişiklik. Sızıntılar bu yönü işaret etmeye devam ediyor ve şimdi resmi duvar kağıdı sızdırıldı Bu güncellemenin hem karanlık tema hem de açık tema için optimize edilmiş hali.

sana söyleyeceğiz duvar kağıdını nereden indirebilirsinhangi cihazlar için ve bu fon nasıl, Android’in bu yeni sürümünün sahip olacağı varsayılan bazı yenilikleri incelemenin yanı sıra, daha birkaç ay kaldı.

Android 11 ile ilgili tüm haberler

Bu, Android 12’nin filtrelenmiş arka planıdır.

Android Duvar Kağıtları 12

Öncelikle şunu açıklığa kavuşturun Android 12, Google tarafından duyurulmadı ve bu nedenle, şu anda masadaki sızıntılar ve söylentiler var. Ancak, duvar kağıtları çakıştığı için birkaç gün önceki sızıntı şimdikiyle eşleşiyor.

Resmi olmayan sızdırılmış duvar kağıdı açık tema, koyu tema için ve PC ve mobil formatlarda indirilebilir

Google’ın zaten keşfettiği bir fikir olan, bir dağ ve üst dağda gökyüzünün küçük bir parçası olan bir duvar kağıdıdır. 2013’te Google Nexus 5 duvar kağıdı ile ve Apple gibi şirketlerin macOS gibi işletim sistemlerinde kullanmaya devam etmesi.

{«dosya»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/21/16/c3/5f58e1cb3bef07e66e/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/4a/8f/72/5f58e34d4bd22f8eaa/orijinal/mini-android-11.jpeg»}

Duvar kağıdını indirmek için tek yapmanız gereken Google Drive’a gitmek ve farklı boyutlar arasında seçim yapmak. Mobil ve PC için varher iki dosya da iyi çözünürlükte ve gökyüzünde farklı arka planlara sahip (açık ve koyu tema için).

üzerinden | gizmoçina

– Haberler Sızdırılan Android 12 duvar kağıdını artık indirebilirsiniz aslen yayınlandı Android Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…