Siri artık iOS 14.5 ile ses akışı yapmak için Spotify ve diğer uygulamaları kullanmanıza izin veriyor

Apple’ın mobil işletim sisteminin en son sürümü iOS 14.4, ancak beta formunda iOS 14.5 şimdiden bazı özelliklerini göstermeye başladı. Ve bizi ilgilendirenler arasında, ses akışını oynatmak için farklı platformlar kullanın.

Yeni test edilebilir güncellemeyle, Siri’den içerik çalması istenebilir ve artık yalnızca Apple Music’e güvenmeyeceğiz. Kurduğumuz diğer hizmetleri seçebiliriz mobilde, ancak bu işlevin hala farklı sorunları düzeltmesi gerekiyor.

Siri artık Spotify ile çalışıyor

Siri

Bu iyileştirme ile Apple ekosisteminden kurtuluyoruz ve örneğin müzik içeriğini dinlemek için varsayılan sistemler olarak Spotify veya YouTube Music’i kullanabiliriz. Sadece “Siri, dinlemek istiyorum…” deyin. ne olursa olsun ve ekranda farklı seçenekler arasından seçim yapabileceğiniz bir menü belirir.

Böylece çalma listelerinizi Spotify'dan YouTube'a ve Apple Music'e basit bir şekilde aktarabilirsiniz.

Bu seçenekler yüklediğimiz tek şey değil, çünkü benim durumumdaki testlerde örneğin Tidal veya Amazon Music görünmedi. Daha ne, sistemde hala hatalar varhala işletim sisteminin beta sürümü olduğunu düşünürsek mantıklı bir şey.

yani bazen Spotify’ı kullanmak istediğimde onu indirmek için beni App Store’a götürdü, yüklü ve kayıtlı olmasına rağmen, Apple Music’te de başıma gelen bir şey. Hatta Reddit’te tüm bu buglar hakkında yorumlar var.

Gerçek şu ki, Apple Music dışındaki servisleri kullanma olasılığı ileri bir adımdır ve Bu olasılığın nihayet uygulanıp uygulanmadığı görülecektir. iOS 14.5 tüm kullanıcılar için resmi olarak yayınlandığında veya tam tersine bazı değişikliklere uğrar veya ortadan kalkar.

üzerinden | MacSöylentiler

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Siri artık iOS 14.5 ile ses akışı yapmak için Spotify ve diğer uygulamaları kullanmanıza izin veriyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…