Sınırsız mobil tarife “sihri”: biri ile diğeri arasında %176’ya varan farklar

Cep telefonu operatörlerinin oranları, ilk talep eden kullanıcılarının ihtiyaçlarına uyum sağlamak için iyileşiyor. daha fazla arama ve şimdi daha fazla gigabayt istiyorlar.

Bugün bulabileceğimiz çok sayıda sınırsız oranı hesaba katan tüketici kuruluşu FACUA, toplamda karşılaştırmalı bir analiz yayınladı. Sınırsız görüşme ile 24 şirketten 102 mobil tarife bir operatörden diğerine büyük fiyat farklarını ortaya çıkaran %176’ya kadar.

Bu çalışmanın sonuçları, sınırsız aramalı en ucuz tarifenin 5 GB veri ve aylık 6.90 Euro maliyetien pahalısı varken sınırsız veri ve 47,99 euro aylık fiyatı var.

FACUA, incelenen tüm mobil operatörleri bölümlere ayırdı dört gruptaoranlarınızın gigabayt sayısına bağlı olarak: maksimum 5 GB, 20 GB’den, 40 GB’den ve sınırsız veri.

Bir FACUA çalışması, sınırsız aramalarla ücretler arasındaki büyük fiyat farklarını ortaya koyuyor

Sınırsız arama ve maksimum 5 GB ile fiyatlar

Daha fazla bilgi: Airtel nostalji ve Vodafone marka yenilemediği için operatör olarak geri döndü

Bunlar, elbette, piyasadaki en ucuz fiyatlar ve İspanya’daki en iyi bilinen MVNO’lara aittirler.

Bu nedenle, sınırsız arama ile en ucuz fiyatlar, Ayda 6,90 Euro karşılığında 5 GB içeren Finetwork ve Hits Mobile ve aynı gigabaytla maliyeti olan Digi ayda 7 euro.

Bu kategorideki en pahalı oran, sınırsız arama ve ayda 14 Euro karşılığında 3 GB sunan Yoigo’nun fiyatıdır. maliyeti %103 artırır.

20 GB’den itibaren sınırsız arama ile fiyatlar

Bu ikinci grupta en ucuz fiyatlar Xenet’te bulunmaktadır. Ayda 10,50 Euro karşılığında sınırsız arama ve 30 GB ve en pahalıları da yine aynı hizmetler için ayda 29 avro ücret alan Yoigo’dur. %176 gibi büyük bir fark.

İkisi arasında MásMovil oranı ile sözleşme yapabiliriz Ayda 13,90 Euro karşılığında sınırsız arama ve 20 GbSimyo’lar aynı gigabayt başına ayda 14 euroBakire ile 25 GB aynı fiyata ve son olarak, aşağıdakileri içeren R Kablo ve Telecable oranı için Ayda 16 Euro’ya 30 GB.

40 GB’den itibaren sınırsız arama ile fiyatlar

Bu segmentte en ucuz fiyatlar yine Xenet. 50 GB veri için ayda 14 €, 60 GB için 15 €, 90 GB için 17 € ve 250 GB için 21 €ardından bize sunan Euskaltel Ayda 20 Euro karşılığında 50 GB ve aynı fiyata bizi de içeren Digi 40 GB.

Sınırsız veri hızı

Daha fazla bilgi: Movistar’ın bundan böyle tüm fiyatlarıyla hediye edeceği 3 cep telefonu

Gigabayt sınırı olmayan seçeneklere gelince, en ucuz alternatif, Ayda 25 Euro’ya Digiardından Vodafone tarifesinin maliyeti 32,99 Euroancak, bu durumda, hız 2 Mbps ile sınırlıdır.

Sonra, oranını buluyoruz Aylık 39,95 Euro fiyatı olan MovistarAkış kalitesine bağlı olarak HD veya 4K olmak üzere iki modu olan Orange, 35,95 € ve 47,95 € sırasıyla ve ücretli Vodafone €47,99 5G ile sınırsız arama ve sınırsız verinin keyfini çıkarmak için.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Sınırsız mobil tarifelerin “sihri” girişi: Biri ile diğeri arasındaki %176’ya varan farklar ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…