Sinema sesi! En düşük fiyata güçlü Sharp soundbar

Yüksek kaliteli görüntü çözünürlüklerine ve birçok teknolojiye sahip daha büyük televizyonlarımız olduğu her zaman, bu, televizyonumuzdaki herhangi bir içeriğin keyfini çıkarma konusunda giderek daha fazla talepkar hale geldiğimiz anlamına geliyor. Bu nedenle her geçen gün televizyona kendi sesimizle yardım talebinde bulunabilmek için sesli asistan uyumlu modeller veya izlediğimiz içeriğe göre atmosfer yaratan ortam ışıklarına sahip modeller arayanların sayısı artıyor. Şimdi birçok durumda her modelin bize sunduğu sesin kalitesini bir kenara bırakıyoruz, bu da daha sonra kullanmak zorunda kalacağımız anlamına geliyor. Bu bölümü geliştiren cihazlar.

Bu anlamda en çok kullanılan ses barı satın almaktır. Gerçek şu ki, kanallarına, gücüne ve özelliklerine bağlı olarak her türlü ses çubuğunu bulabiliyoruz. Surround sesle otantik bir sinema deneyiminin keyfini çıkarmak isteyenlerdenseniz, şimdi bir Derin bir indirimle yüksek güçlü, zengin özelliklere sahip Sharp ses çubuğu.

Oturma odanızda sinema sesi

Biz Keskin HT-SBW8005.1.2 kanalları, muhteşem gücü ve mükemmel performansı sayesinde tamamen sürükleyici bir 3D ses sunan Dolby Atmos uyumlu ses çubuklarından biri. kablosuz subwoofer ona eşlik eden Bu sayede hiç şüphe yok ki bu sound bar ile televizyonumuzda oynadığımız film, dizi veya oyunun bize inanılmaz bir dalma hissi verecek mükemmel kalite ve ses gücünün keyfini çıkarabileceğiz.

Sharp HT-sbw800 Ön Ses Çubuğu

Ek olarak, bu Sharp HT-SBW800, şunları yapabilen bir teknolojiye sahiptir: filmlerin ve dizilerin diyaloglarını geliştirin böylece her söyleneni iyi dinlemeye çalışmadan ya da bazı sahnelerde sesi çok yükseltmeye çalışmadan tek bir detayı bile kaçırmamış oluyoruz. Dolayısıyla çok daha keskin ve net diyalogların keyfini çıkarabileceğiz.

Kablosuz subwoofer’ı sayesinde çok güçlü ve derin baslı bir sesin keyfini çıkarabileceğiz. Bunun bir model olduğunu unutmayın. 570W güç ve ayrıca subwoofer’a ve diğer herhangi bir cihaza bağlanmak için Bluetooth bağlantısına sahiptir. Yani cep telefonunu veya tableti de bağlayabilir ve müzik gönderebiliriz.

Sharp HT-SBW800 soundbar için inanılmaz indirim

Bu inanılmaz Sharp HT-SBW800 ses çubuğunun fiyatı 574 Euro’dur, ancak bu model şu anda Amazon’da inanılmaz bir indirimle satışta. %38. Bu, bir neredeyse 220 euro tasarruf orijinal fiyatı üzerinden, nihai fiyattan satın alınabilir durumda kalır. 357,48 Euro.

Sharp HT-sbw800 yan ses çubuğu

Amazon’un kendisi tarafından satılan ve gönderilen ürünlerden biri olan bu sound bar, Amazon Prime müşterilerine ücretsiz teslimat ve sadece bir günlük teslimat süresi sunuyor.

Giriş Sinema sesi! Güçlü Sharp ses çubuğu en düşük fiyatıyla Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…