Simpsonlar: Maggie’nin gerçek babası kim?

Bir Simpsons gizemi hakkında çok fazla spekülasyon var, bu da bize Maggie’nin büyük olasılıkla Homer’ın biyolojik kızı olmadığını söylüyor. Bu, Matt Groening’in Marge’ın olası bir sadakatsizliği hakkında sözde resmi açıklamalarına bağlanıyor ve bu da Maggie ile sonuçlandı..

Ancak bu tamamen yanlıştır ve haber yapanların dizi hakkında hiçbir bilgisi olmadığı açıktır. Bu bilgi, söylentiyi başlatan sahte bir haber portalından geldi ve birçok kişi kaynaklarını kontrol etmediği için haber viral oldu..

Babalık her zaman Homer’ındı

Bazıları ayrıca Maggie’nin gerçek babasının Kang olduğunu düşünüyor. ve bu, birçok kişinin Marge’ın sadakatsizliğine ve Maggie’nin babasının Homer’dan başka biri olduğuna inanmak istediği teoriye yardımcı olabilir..

Ancak, bu bölüm resmi Simpsons kronolojisinin bir parçası değil, çünkü The Simpsons IX’in Cadılar Bayramı Özel bölümünün bir parçası.

Resmi açıklama, evet, Homer’ın Maggie’nin gerçek babası olduğu ve zekasının Simpson kadınlarının başarılı olma eğiliminden kaynaklandığıdır. aynı zamanda Homer’ın genleri sıradan insanlardan çok daha üstün zekaya sahip birinden geliyor..

Ne yazık ki böyle şeyler internette çok sık oluyor ve yanlış bilgilendirme, The Simpsons söz konusu olduğunda bile gündemde. yani en iyisi Mantıksız veya doğru olmayan şeyleri yaymamak için her zaman söylentilerin veya bilgilerin ortaya çıktığı resmi kaynağı aramaktır..

Bu arada, görmediyseniz yukarıda bahsettiğim Cadılar Bayramı spesiyalini şiddetle tavsiye ederim.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…