Şimdi ya da asla: Kindle Paperwhite satın almak için büyük indirim

Okumayı seviyorsanız, mürekkep ekranlı bir elektronik kitap satın alma olasılığını değerlendirmek için biraz zaman isteyebilirsiniz ve şimdi bir adım atmaya karar vermenizi sağlayacak bir promosyon var. Bu sahil çok iyi teklif satın almak Kindle Paperwhitepiyasadaki en iyi modellerden biri.

Bu aksesuara dahil olan ekran, 6 inç, cihazda küçültülmüş boyutlarla (özellikle 167 x 116 x 8,2 milimetre) iyi bir görsel deneyime sahip olmak için fazlasıyla yeterli olan bazı ölçüler. çözünürlüğü ile 300 dpi, okuma sırasında harflerin tanımı mükemmel, ki bu her zaman olumludur ve yazı tipi boyutunu herhangi bir zamanda değiştirmenin mümkün olduğu dikkate alınmalıdır. Bunun ön aydınlatmaya sahip bir model olduğuna dikkat edilmelidir. 5 LEDodada karanlıkta olsanız bile sorunsuz okumanızı sağlar.

Kindle Paperwhite e-Kitap

Bu modeli oldukça dikkat çekici yapan ve birçok rakibinden farklı kılan bir diğer özelliği ise, su koruması (IPX8). Bu, diğer şeylerin yanı sıra, havuza gittiğinizde veya nehirde piknik yaparken kitap okumak istediğinizde tamamen sakin olmanızı sağlar. Bunun çok küçük çerçevelere sahip bir model olduğunu, bu nedenle görünüşünün oldukça çekici olduğunu ve ayrıca ağırlığının sadece 182 gram böylece bir çantada veya sırtınızda taşıdığınız sırt çantasında bile çok rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Kindle Paperwhite’ı satın almak için harika bir fırsat

Amazon mağazasında, genellikle maliyetine kıyasla% 19’a ulaşan bir indirim geçici olarak etkinleştirildi, bu nedenle piyasadaki en iyi elektronik kitaplardan biri için 25 avro daha azını konuşuyoruz. Söz konusu model sekiz gigabayt depolama alanına sahip, binlerce e-Kitabı en ufak bir sorun olmadan depolamak için fazlasıyla yeterli kapasiteye sahip, bu nedenle nerede olursanız olun okumak istediğiniz şeyi her zaman bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu promosyonu kaçırmamak için kullanmanız gereken ve Prime hesabınızın olması durumunda herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyeceği linki bırakıyoruz.

Bu Amazon ürününde iyi seçenekler

Bunlardan biri, kapsamlı bağlantısıdır, çünkü diğer şeylerin yanı sıra, Wifi Amazon’un kendi kitap mağazasına erişime ve hatta bu cihazı satın aldığınızda sahip olduğunuz belirli bir e-postanın kullanımı yoluyla bazılarını almanıza izin veren bahsettiğimiz ürüne. Ek olarak, bu elektronik kitabın çok sayıda kitabın kullanımına izin verdiğini belirtmek önemlidir. AksesuarlarKindle Paperwhite ile uyumlu kapaklar arasında öne çıkıyor.

Kindle Paperwhite'ı kullanma

Bitirmek için, bu modelin rakiplerinin çoğuna, özellikle de tabletlere kıyasla öne çıktığı şeylerden bir diğerinin, onun özerklik aşan bir yük ile haftalar bu yüzden şarj cihazını ve ilgili USB kablosunu sırt çantasına atıp atmadığınızı düşünmeden seyahate çıkmak için mükemmel bir cihazdan bahsediyoruz.

Şimdi ya da asla: Kindle Paperwhite satın almak için büyük indirim girişi Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…