Şimdi ya da asla! Cecotec elektrikli scooter en düşük fiyata

Her gün, okumak, çalışmak veya şehir içinde rahatça hareket etmek için günlük olarak elektrikli scooter kullanan daha fazla insan var. Trafik sıkışıklığında ya da toplu taşıma bekleyerek çok zaman kaybettiğiniz için bir tane satın almayı düşünüyorsanız, şimdi bunu alma fırsatınız var. Cecotec modeli orijinal fiyatının yarısından daha azına.

En iyi fiyata büyük güç ve maksimum güvenlik

Hakkında Cecotec Bongo Serisi Amaksimum güce sahip bir elektrikli scooter 700W değiştirilebilir pil ve 25 km’ye kadar menzil ile. Dik yamaçların üstesinden gelebildiğinden, her türlü arazide kolayca hareket etmek için fazlasıyla yeterli güç.

Bir ile donatılmıştır 8.5 inçlik tubeless tekerlekler çok dayanıklı ve patlama önleyici sistemli. Her türlü yola uyum sağlamak için üç farklı sürüş modu, pil tasarrufu ve azaltılmış hız ile güvenli sürüş için Eco modu, optimum enerji tüketimi ile birlikte en iyi performans için Comfort modu ve maksimum yeteneklerden yararlanmanızı sağlayan Sport modu vardır. bu scooter’ın.

Daha fazla güvenlik için Cecotec Bongo Series A’da bir üçlü fren sistemi disk frenli, elektrikli, arka manuel frenli ve ön, arka ve fren lambalı. Ayrıca, scooter’ın durumunu, hızını ve pil seviyesini her zaman bilmek için bir yerleşik bilgisayara sahiptir ve onu tam bir konforla taşıyabilmek için katlanması çok kolaydır.

Toplam pil şarj süresi 4 ile 5 saat arasında olup 114 x 42,5 x 108 cm ölçülerinde ve 13,5 kg ağırlığındadır. Mazinger katlanır manşetler ve yapı sistemi sayesinde, daha iyi depolama veya taşıma için katlandığında scooter’ın kapladığı alanı azaltır.

Cecotec Bongo Serie A elektrikli scooter için sıcak satış

Bu Cecotec Bongo Series A’nın resmi fiyatı 581,67 Euro’dur, ancak şimdi onu özellikle için yarının altında bir fiyata almak mümkün. sadece 279.60 euro. Bu, 300 Euro’dan fazla bir tasarrufu temsil ediyor. Onu en iyi fiyata yetişkinler için elektrikli scooterlardan biri yapan bir fiyat.

Amazon’da bulduğumuz teklifte, scooter zaten 399 avro indirimli fiyatla başlıyor, ancak şimdi %30 daha fazla indirim uygulandı, bu yüzden fiyatı 279.60 avroya düştü. Amazon Prime müşterileri için nakliye masrafları ücretsizdir ve teslimat süresi yalnızca birkaç iş günüdür.

Online alışveriş devi, bu Cecotec Bongo Series A scooter için 286,59 Euro’luk nihai bir fiyat ödemek anlamına gelse de, 71,65 Euro’luk dört taksit halinde ödemenizi sağlayan kendi finansman hizmetini sunuyor.

Giriş Şimdi ya da asla! Cecotec elektrikli scooter en düşük fiyatıyla Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…