Signal, mesajlaşma uygulamasına özel kripto para ödemeleri ekler

Signal, mesajlaşma uygulamasına özel kripto para ödemeleri ekler

Tanınmış güvenli mesajlaşma uygulaması Signal, kullanıcılar için yeni bir özelliği test ediyor: kripto para birimleri kullanarak bir konuşmada para gönderme ve alma yeteneği. bir özellik İletişim için en güvenli uygulama olarak kabul edilen uygulamanın korumasından yararlanacaksınız..

İletişim ve ödemeler için güvenli bir platform

{«videoId»:»x80f5pc»,»autoplay»:true,»title»:»Apple Pay böyle çalışır: Apple’ın mobil sistemiyle nasıl ödeme yapılır»}

Wired Signal’e göre, ödemeleri kripto para biriminde işlemek için MobileCoin ile ortaklık kurdu. Hizmet önce İngiltere’deki kullanıcılara ulaşacak ve yavaş yavaş genişleyecektir. Signal’in yaratıcısı Moxie Marlinspike, işlevselliği ve güvenliğini aşağıdaki terimlerle tanımladı:

Diğer iletişim platformlarına karşı, izlenmediğinizi veya duyulmadığınızı bilerek Signal aracılığıyla iletişim kurmanın nasıl bir his olduğu konusunda gözle görülür bir fark vardır. Sadece Signal aracılığıyla terapistinizle konuştuğunuzda değil, aynı zamanda terapistinize Signal aracılığıyla ödeme yaptığınızda da bunu hissedebileceğiniz bir dünyaya gelmek istiyorum.

Marlinspike yayını, Bitcoin gönderilerinin izlenebileceğini belirttiği için Signal’in sözde “gizlilik paraları” ile fark yarattığı yer burası. Signal CEO’suna göre MobileCoin, mobil cihazlarda en iyi kullanıcı deneyimine sahip, az depolama alanı gerektiriyor ve işlemin onaylanması sadece birkaç saniye sürüyor. Bu anlamda şirket, özel ödemeleri icat etmiyor, sadece onları genel halkın eline veriyor..

Özel ödemeleri icat etmiyoruz… Gizliliği koruyan kripto para birimleri yıllardır var ve var olmaya devam edecek. Yaptığımız şey, yine, bunu sıradan insanlar için erişilebilir kılmaya çalışmak.

Şimdilik bu işlevin diğer ülkelere varış tarihlerini bilmiyoruz. Bununla birlikte, zaman içinde İngiliz kamuoyunun dışına yayılacağı umulmaktadır. Gerçek şu ki, fiziksel ödeme yaptığımız aynı gizlilik garantisiyle dijital olarak ödeme yapabilmek gerçekten ilginç. Röportaj örneğinde olduğu gibi, başka birinin bir terapiste ödeme yapıp yapmadığını kimsenin bilmesine gerek yok ve böylece nakit olarak ödeme yapabilirsiniz, şimdi Signal’ı da kullanabilirsiniz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Signal, mesajlaşma uygulamasına özel kripto para ödemeleri ekleraslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…