Sigarayı bir kez ve herkes için bırakmak için en iyi 8 web sitesi

Tütünü bırakmakta sorun yaşıyorsanız ve bu kötülüğü hayatınızdan çıkarmak için ipuçlarıo zaman bunları bilmelisin Sigarayı bırakmak için en iyi 8 web sitesi son olarak.

bu tütün biridir en bağımlılık yapan maddeler ve dünya nüfusunu tehdit eden zararlı. Neredeyse her an tüketilebilen yasal ilaçlardan biri olması sigarayı bırakmayı oldukça karmaşık bir iş haline getiriyor.

Sigarayı bırakmak sağlığa büyük faydalar sağlar, bunlar bu süreçte size yardımcı olacak en iyi web sayfalarıdır.

çoğul olmasına rağmen sigara karşıtı kampanyalarSigara paketlerinin arkası da dahil olmak üzere sağlık alanında yansımalarını gösteren ürünlerin tüketiciler üzerinde herhangi bir etki yaratmadığı görülüyor.

Ancak, birçok var dernekler ve destek grupları insanların günlük yaşamlarından tamamen atılana kadar sigara kullanımını kademeli olarak azaltmalarına yardımcı olur.

Sigarayı bırakmayı kolaylaştıran araçlara sahip uygulamalar ve web siteleri geliştirdiler, bu nedenle bazılarını belirteceğiz. sigarayı bırakmak için en iyi siteler. Başlayalım!

Sigarayı bırakmak için web siteleri: En iyi 8

 • Yardım alarak sigarayı bırakın
 • tüketici okulları
 • Sigara içmek serbest
 • Amerikan Kanser Topluluğu
 • nikoret
 • Hastalık Kontrol ve Önleme için CDC Merkezleri
 • kansere karşı
 • sağlık Bakanlığı

Aşağıda bir dizi görebilirsiniz sigarayı bırakma siteleri kesinlikle. Bu platformlarda gerekli bilgileri, ayrıca önerilen ipuçları, araçlar ve alanları alabileceksiniz. detoksifikasyon süreci.

Yardımla sigarayı bırakın

Yardımla sigarayı bırakın

Yardım alarak sigarayı bırakın: sigarayı tersine çevirmek için yaratıcı davranışlar

ile işbirliği içinde oluşturulmuş bir alandır. Pfizer laboratuvar uzmanları. Sürecin başında nelere dikkat etmeniz gerektiğinden, hedefinize ulaşmanızı sağlayacak malzemelerin temininden, sigarayı bırakmanız için size adım adım rehberlik edecekleri birkaç bölüme sahiptir.

Güvenilir doktorunuzun desteği ile takip etmenin önemini kuvvetle vurgular. ayrıca vardır birden fazla öğe belirttikleri sigarayı bırakmanın faydalarıtekrarlamalardan nasıl kaçınılır, yoksunluk sendromunun üstesinden gelmek ve yardım etmek isteyen çok çeşitli malzemeler ve sağlık uzmanları.

Yardımla sigarayı bırakın

tüketici okulları

tüketici okulları

Tüketici okulları: sigarayı bırakmak için önemli bilgiler

öğrenmek sigarayı nasıl bırakırım Bu web sitesinde verilen kurslarla, sigarayı bırakmak isteyip istemediğinizi veya tekrarlamamak için yardıma ihtiyacınız olup olmadığını bu portalda bulacaksınız. sana özel kurs.

için kurs sigarayı bırakmak 5 bölüme ayrılmıştır: sigarayı bırakmak istemeyenler için; sigarayı bırakmayı düşünenler için; sigarayı bırakmak isteyenler için; bir nüksetmekten ve bir boşluktan kaçınmak isteyenler için destek tedavileri.

Bu platformun sağlayacağı bilgi ve çizimler bırakabilmeniz için daha fazla takdir ve araçlar için. Buna ek olarak, başka konular ve ilgi çekici kurslar da vardır. sağlıklı yiyecekekonomi, teknoloji, obezite önlemesırt bakımı ve daha fazlası.

tüketici okulları

Sigara içmek serbest

Smokefree: eski bir sigara tiryakisi olun

Smokefree: eski bir sigara tiryakisi olun

Sigara içmek serbest İhtiyacı olan herkesin kullanımına sunulan harika bir alan, sigarayı bırakmak için kişiselleştirilmiş bilgiler.

Sigaranın etkisini inceleyen birkaç bölüme sahiptir, alınması önerilen ilaçlar ve hitap ettiği nüfusun önünde duran engeller, sigara içen nüfus ergenlerde, kadınlarda, gazilerde ve 60 yaşın üzerindeki kişilerde.

Her alanda önemli bilgiler bulacaksınız, destek grubu önerileri ve başvurular sigara içmekten kaçının.

Sigara içmek serbest

Amerikan Kanser Topluluğu

Amerikan Kanser Derneği: Tütün Nasıl Önlenir

Amerikan Kanser Derneği: Tütün Nasıl Önlenir

Bu, yaşamları korumaya adanmış bir gruptur. kanserden korunma ve kanserle mücadelebu hastalığın ana nedenlerinden biri olmak: tütün kullanımı.

Bölümleri ve konu çeşitliliği arasında bu konuda yapılmış makale ve çalışmaları bulacaksınız. sigaranın sağlığa etkisibırakmanın birçok faydası ve bırakmaya nasıl başlanacağı.

Aynı şekilde, hakkında yayınlar yaparlar. kanser özel etkinliklerikanserle çeşitli yönleriyle nasıl başa çıkılacağı, aile bireylerinde anlayış ve topluma yapılabilecek bağışlar gibi konuları içeriyor.

Amerikan Kanser Topluluğu

nikoret

Nicorette: Sigarayı neden bıraktın?

Nicorette: Sigarayı neden bıraktın?

nikoret adanmış bir laboratuvardır. ürünler üretmek o sayaç veya tütün kullanımını azaltmak. Bununla birlikte, ana sayfalarında onlar hakkında önemli bilgiler de sunarlar. sigarayı bırakmaya nasıl başlanır veya tekrar tüketiminden kaçının.

Ve bu yeterli değilse, nikoret sana ne olduğunu söyler Destek gruplarıdeneyebileceğiniz terapiler ve diğer ilgi çekici bilgiler.

nikoret

Hastalık Kontrol ve Önleme için CDC Merkezleri

CDC Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri: Sigarayı Bırakma Rehberi

CDC Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri: Sigarayı Bırakma Rehberi

Bu bir ulusal halk sağlığı kurumu konumlanmış BİZ. Bu federal kurum, COVID-19 vakalarına yanıt verenlerden biridir. adanmış Hastalıkları Önlemekoşullar, acil durumlara hazırlıklı olunması için bilgiler, sağlıklı yaşam için ipuçları ve işyerinde güvenlik ve sağlık.

Aynı şekilde, bir sigara sorunuyla ilgilenmeye ayrılmış alankonusunda rehberlik sağlayan sigarayı nasıl bırakırım ve tütün kullanıp bırakmak isteyenler veya bir aile üyesine veya arkadaşına yardım etmek isteyenler için büyük ilgi gören çeşitli konular.

Hastalık Kontrol ve Önleme için CDC Merkezleri

kansere karşı

Contraelcancer: kanser ve sigaranın neden olduğu hastalıklarla savaşmak için bir sayfa

Contraelcancer: kanser ve sigaranın neden olduğu hastalıklarla savaşmak için bir sayfa

kansere karşı biridir sigarayı bırakmak için en iyi siteler. Bu alanda kanser, bakımı ve önlenmesi ile ilgili sürecinizde size yardımcı olacak kapsamlı içerik bulacaksınız.

İşlenen konular arasında, tütün kullanımının neden olduğu etkiyanı sıra ayrıntılı bilgi ve rehberlik sigarayı nasıl bırakırımaklınızda tutmanız gereken ipuçları ve bunu yapmak için araçlar.

kansere karşı

sağlık Bakanlığı

İspanya Sağlık Bakanlığı'nın bu uygulamasıyla alışkanlıklarınızı ölçün ve sigarayı bırakın

İspanya Sağlık Bakanlığı’nın bu uygulamasıyla alışkanlıklarınızı ölçün ve sigarayı bırakın

bu İspanya Hükümeti Sağlık Bakanlığı web portallarında mükemmel bir tanıtım yaptıkları bir alana sahipler. sigarayı bırakma uygulaması. Uygulama denir “Bitmiş”ile cihazlar için tasarlanmıştır. iOS ve Android sistemi.

Bu uygulama sayesinde sizi sigara içmeye teşvik eden faktörleri belirtebileceksiniz ve bu size bir bunlardan kaçınmak için bir dizi ipucu. Uygulamanın sahip olduğu dikkat dağıtıcı oyunlar için kriz zamanlarında sigara içmek için can atmakgösterir, ayrıca süreçte tasarruf ve sağlıkta kazançlar.

sağlık Bakanlığı

Artık mazeretiniz yok, şimdi yapabilirsiniz bir kez ve herkes için sigarayı bırakmak ve daha sağlıklı bir hayata başlayın, daha önce ne denediyseniz, devam edin ve bu listeyi deneyin. Sigarayı bırakmak için en iyi 8 web sitesi.

teknoloji

WiFi şifrelerini görünUygulamaları microSD karta taşıyınGizli numarayla arayın

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

 • Xiaomi Mi Band 6, analiz: Akıllı bilekliğin en yeni nesline geçmeye değer mi?
 • Samsung Galaxy S21 FE, analiz: zamanında varmanın önemi
 • Google Pixel 6 Pro, analiz: hak ettiğimiz Pixel
 • Xiaomi Mi Watch, analiz: 2022’de satın almaya değer mi?
 • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
 • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
 • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
 • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası

Sigarayı bırakmak için en iyi 8 giriş sitesi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.