Shopify, Shop Pay ödeme platformunu tüccarları için Facebook ve Instagram’a getiriyor

Shopify tarafından oluşturulan ödeme platformu Shop Pay, ilk kez diğer çevrimiçi satış ağlarına ulaşacak. Özellikle, Facebook ve Instagram’da da satış yapan Shopify tüccarları, Shop Pay aracılığıyla ödeme kabul edebilecektir. ayrıca siparişleri ve karbon emisyonlarını takip etmeye erişim sağlayacak bu siparişlerin atmosferine (müşterileriyle ortak Shopify uygulamaları).

Şirketin sözcüleri, hedefin müşterilerin benzer bir alışveriş deneyimini sürdürmesi olduğunu söylüyor. doğrudan Facebook ve Instagram üzerinden satın almaya başvurduklarında. Şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde ve tüccarları için.

Milyonlarca işletme Amazon veya Aliexpress üzerinden satış yapmaktan vazgeçmiyor ve Shopify e-ticarette WordPress'i oldu

TechCrunch’a göre, ödeme platformunda, satın almalarını gerçekleştirmek için bu satıcılarda ve Shopify platformundaki diğerlerinde Shop Pay’i düzenli olarak kullanan 40 milyondan fazla alıcı var. Geçen yıl 137 milyon işlem kaydedildi. Bu ödeme sisteminin rakiplerine göre en büyük avantajlarından biri, hizmet hızı ve gönderi takibi ve bu işlemin nasıl bulaşabileceği hakkında bilgi sunmasıdır.

Shopify ve Facebook platformları ve bunların satış için entegrasyonu

alışveriş yapmak

Shopify, “e-Ticaret’in WordPress’i” olarak anılmaya başlandı. Bu Kanada platformunun girişimciler arasındaki popülaritesi, çeşitli araçlar geliştirmesinden kaynaklanmaktadır. programlama veya e-ticaret bilgisi olmayan kullanıcılara izin vermek düşük bir başlangıç ​​maliyetiyle bir çevrimiçi mağaza oluşturun ve yönetin.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/78/87/82/600b0e0e3bef0772b5/default-standard-180.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/76/de/e3/600b0e904bd22fda16/original/facebook-ve-lo-que-haces.jpeg»}

Facebook’un Shopify ile güçlerini birleştirmesi yeni değil. Zaten 2015 yılında, Mark Zuckerberg’in şirketi Shop adlı kendi çevrimiçi mağazasını başlatmak için Shopify’a katıldı. Hizmet ağdan ayrılmadan ürünler edinme ve bunlara erişim imkanı sunar Sosyal.

Gizlilik konusundaki tüm tartışmalarda Facebook Pay’e bir alternatif

facebook ödemesi

Kasım 2019’da Facebook, Amerika Birleşik Devletleri’nde kendi ödeme sistemi olan Facebook Pay’i tanıttı. bu sayede kullanıcılar diğer kişilere para gönderebilir veya Messenger, Facebook aracılığıyla işletmeler. Zamanla bu araç WhatsApp ve Instagram’a da ulaştı.

Sosyal Medya Bugün için, Facebook ve Instagram mağazaları ile entegrasyon, Facebook’un e-ticaret hamlesi için daha fazla yol sağlayarak ileriye doğru büyük bir adım olabilir. kullanıcıların Facebook Pay’e alternatif bir işlem süreci olması için. Menlo Park şirketinin Facebook ve WhatsApp’tan gelen bilgileri birleştirmek istemesi tartışma yarattı. Öyle ki, anlık mesajlaşma uygulamasına alternatif servisler olan Signal ve Telegram, son haftalarda büyük bir yeni kullanıcı akını kaydetti.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Shopify, Shop Pay ödeme platformunu tüccarları için Facebook ve Instagram’a getiriyor aslen yayınlandı Genbeta Barbara Becares’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…