Sevgililer Günü’nde verebileceğiniz 5 teknolojik fikir

Sevgililer Günü ya da Sevgi ve Dostluk Günü yaklaştı ve her şeyi önceden hazırlamak, sevdikleriniz için bir hediye düşünürken zamandan, paradan ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Her zaman olduğu gibi, zaman zaman ‘teknisyenler’ hediyeleri için önerilerde bulunuyoruz, ancak bugün piyasadaki en yenilikçilerle birlikte, kalbinize dokunan o özel erkek veya kız çocuğu için işe yarayabilecek 5 hediyenin bir listesini hazırladık. sevgili sonraki sevgililer günü.

Google Pixel Buds, Google Asistan ile uyumlu, uyarlanabilir ses ve bağımsız akıllı hoparlörlerdir.

-Elektrikli Scooter Pro: Xiaomi, sıkışık trafik ortamlarında kullanıcıların hareketliliğini kolaylaştırmak için elektrikli bir ulaşım aracı başlattı. Elektrikli Scooter Pro, iki tekerlekli, elektrikli, esnek ve kullanımı rahat bir scooter olup, tek bir yerde rahat olamayan veya aşkını gecikmeden görmek isteyen kullanıcılar için idealdir. 399 avroya mal oluyor.

-8K OLED TV: Samsung, görüntü ve ses kalitesini seven kullanıcılar için yeni bir TV tasarladı. Videonun her karesini analiz eden ve pikseli 8K’ya kadar çıkaran Yapay Zeka teknolojisi ile yapılmış, Sevgililer Günü’nün en güzel filmlerini hiç şüphesiz izlemenizi sağlıyor.

-Video oyun hizmeti: Bu özel erkek veya kız bir video oyunu aşığıysa, Apple Arcade hizmetiyle aşkını hediye etmeyi dene. Uygulama içi satın alma işlemi olmayan, reklamsız bir video oyun hizmetidir. Ayrıca Google’ın Stadia’sına da sahipsiniz, unutmayın.

-Akıllı hoparlörler: Google, kullanıcının müzik, podcast, radyo ve çok daha fazlasını dinleyebilmesi için akıllı ve kişiselleştirilmiş hoparlörler tasarlamıştır. Buna Google Pixel Buds denir ve akıllı dinleme eğlencesi sunar, böylece kullanıcı sesi açıp kapatmakla zaman kaybetmez. Mikrofonu olmamasına rağmen telefonda konuşabilmek için sesin titreşimlerini algılayarak aramaları cevaplamak için kullanılır.

-Yeni Wi-Fi sistemi: Şu anda Wi-Fi bağlantısı birçok insan için gereklidir; Bu özel erkek veya kız internete bağlı kalmayı seviyorsa, yeni Google Nest WiFi sistemine sahip olmaları gerekir. Google asistan ile uyumludur, diğer kullanıcılar arasındaki bağlantı düzenlenebilir ve tüm mekanı kapsayabilir.