Sevgililer Günü’nde indirilecek 5 uygulama

Herhangi bir nedenle bu Sevgililer Günü için bir hediye alamamışsanız, kurtuluşunuz teknoloji olacaktır.

Akıllı telefonlar ile yapılabilecek çok şey var ve iş aşk ve arkadaşlık olunca bazı uygulamalar yardımıyla sürpriz yapmak da mümkün.

O özel kişiyle aynı anda basit ama güzel detaylara sahip olmak istiyorsanız, bu 5 uygulamadan bazılarını indirmenizi öneririz.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

sevgililer günü aşk emojisi

Bu uygulama, bazı güzel kelimeleri adamak için idealdir, çünkü çok çeşitli emojileri ile adamak istediğiniz herhangi bir metni süsleyebilirsiniz.

Tüm emojiler aşkla ilgilidir, bu yüzden seçim yapmanız gerekecek.

Çift

WhatsApp ve Telegram en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları olsa da, özellikle çiftler için tasarlanmış bir tane daha var.

Couple, partnerinizle özel bir sohbet yapmanızı sağlayan, önemli tarihleri ​​ve her türlü özel detayı saklayabileceğiniz bir uygulamadır.

Aşk Kartları Fotoğraf Editörü

Sevgililer Günü için ithaflı kartlar oluşturmak için idealdir.

Kartlarınıza efektler ve animasyonlar ekleyebilirsiniz.

Bu uygulamanın yalnızca iOS için mevcut olduğunu açıklığa kavuşturmak önemlidir.

Parmak İzi Sevgililer Aşk Emojisi

Sadece parmak izlerinizi koyarak bir kişiyle uyumlu olup olmadığınızı anlamanıza yardımcı olacak eğlenceli bir uygulamadır.

Siz ve diğer kişi aynı anda parmak izlerinizi koymalısınız ve uygulama ne kadar uyumlu olduğunuzu belirlemek için bir analiz yapar.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Cidden, olumluya işaret ediyor ve ekranın her yerinde kalpleri gösteriyor.

sevgili

Sevgililer Günü ile ilgili kalpler ve diğer süslemelerle birlikte en sevdiğiniz fotoğraflarınıza bu özel ilaveyi yapmak için mükemmeldir.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…