Sevgililer Günü için Windows ve Office lisanslarında yeni teklifler

Önümüzdeki Pazar Sevgililer Günü ve GoDeal24 ekibi Windows ve Office lisanslarında yeni fırsatlar başlattı. İşletim sistemi kurulu olmayan bir dizüstü bilgisayarı veya PC’yi mi vereceksiniz? Bu nedenle, bir Windows 10 işletim sistemi lisansı ve ayrıca Office paketi lisansı satın almak için en iyi seçenek, onu doğrudan Sevgililer günü fırsatları için GoDeal24 web sitesi, çünkü her iki lisansı da 40 Euro’dan daha düşük bir fiyata satın alabilirsiniz, ancak bu fiyatı düşürecek çok özel tekliflerimiz var, çünkü bu teklifler çiftlere odaklanıyor (çift lisanslar). Bugün sunduğumuz tüm teklifleri bilmek ister misiniz?

Sevgililer Günü için Windows 10 ve Office lisanslarıyla ilgili teklifler

Bu Sevgililer Günü tekliflerinde, hem bizim hem de ortağımızın bir Windows lisansına sahip olması için Windows 10 Pro ve Home için çift lisans satın alabileceğiz. Hem işletim sisteminin hem de popüler Office paketinin tamamen yasal olması için Windows artı Office lisans paketlerine de sahip olacağız.

Tüm bu lisansları herhangi bir indirim kuponu kullanmadan satın alabiliyoruz. Normalde bu güçlü indirimleri elde etmek için indirim kuponu kullanmak gerekir, ancak bugün GoDeal24’te Sevgililer Günü sayesinde buna gerek yok.

“VC50” kuponlu yarı fiyatına lisanslar

Garip bir nedenle, ortağınız olmadığı için bireysel lisans satın almakla ilgileniyorsanız, bu durumda GoDeal24’ün Sevgililer Günü indirimlerinden de yararlanabilirsiniz. Bunları aşağıda belirttiğimiz fiyattan almak için aşağıdakileri uygulamanız gerekir: indirim kodu «VC50» alışveriş sepetinde, aksi takdirde fiyat resmi web sitesinde belirlenen fiyat olacaktır.

%62 indirimli ofis

Office 2016 veya 2019’u satın almakla ilgileniyorsanız, büyük olasılıkla bugün sunduğumuz aşağıdaki fırsatlarla ilgileneceksiniz. Bu fiyatlara erişmek için, promosyon fiyatlarını alabilmeniz için «VC62» indirim kuponunu uygulamanız gerekir:

%55 indirimli diğer Microsoft lisansları

GoDeal24’ün resmi web sitesinde, diğer Microsoft lisanslarını satın alma imkanımız var, aşağıdaki listede tüm ayrıntılara sahipsiniz. En önemli şey, aşağıda detaylandırdığımız tüm fiyatları alabilmeniz için «VC55» indirim kuponunu uygulamanız gerektiğidir:

GoDeal24’te hem Windows hem de Office için tüm OEM lisanslarını satın alabileceğimizi, bunların tamamen yasal olduğunu ve herhangi bir kullanım veya süre sonu sınırlaması olmadığını hatırlatırız. Bazı yorumlarınızda bu lisansların süresi bir yıl sonra mı bitiyor diye soruyorsunuz ve cevabınız hayır. service@godeal24.com adresinden e-posta yoluyla teknik desteğe yanıt vermek çok hızlıdır. Unutmamalıyız ki, OEM lisanslarının satışı AB’de tamamen yasal bir uygulamadırdaha önce açıkladığımız gibi.

Resmi Microsoft web sitesinde Windows ve Office’i indirin

Resmi Microsoft web sitesinden, şirketin bize sağladığı farklı ISO görüntüleri ile tüm yazılımları kolayca indirebilirsiniz. Windows 10, Office 2016 ve Office 2019’un ISO’sunu indirebiliriz. Aşağıda tüm indirme bağlantılarını görebilirsiniz:

Bu ucuz Microsoft lisanslarıyla, bilgisayarınızda yasal olan her şeye sahip olmaktan çok tasarruf edeceğinizi umuyoruz.

Sevgililer Günü için Windows ve Office lisanslarındaki yeni teklifler makalesi RedesZone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…