Sevgililer Günü için Windows ve Office lisanslarında G2Deal teklifleri

Pazar Sevgililer Günü’dür ve Sevgililer Günü’nü kutlamak için ucuz Windows ve Office lisansları vermekten daha iyi bir yol olabilir. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı yasallaştırmakla ilgileniyorsanız, Windows 10 işletim sistemi veya Office 2016 ve 2019 ofis paketi olsun, hepsine çok dikkat edin. Sevgililer Günü için G2Deal’de Windows ve Office lisanslarıyla ilgili teklifler çok para biriktirmek için.

“RD18” indirim kodu ile Sevgililer Günü teklifleri

G2Deal web sitesinde, hem Ev hem de Pro sürümlerinde ve ayrıca 2016 ve 2019’da Windows ve Office için çok sayıda lisans bulabiliriz. Bu web sitesi lisans satın almak için en iyilerden biridir, çünkü gerçekten bize lisansı sağlayın. hızlı ve çok iyi e-posta desteğine sahipler. Ardından, Windows, Office ve diğer lisanslara göre sınıflandırılmış tüm teklifleri size bırakıyoruz, hepsi “RD18” indirim kuponunu uygularken %18 indirim sağlıyor. Bu kodu uygularken tüm nihai fiyatları belirteceğiz, bu nedenle, çok para kazanmak için bu indirim kodunu uygulamanız çok önemlidir, aksi takdirde daha yüksek bir fiyatınız olur ve bizim fiyatımıza karşılık gelmez. koymak.

“RD18” kodlu Windows 10 lisanslarında teklifler

Windows 10 lisanslarının farklı sürümleriyle ilgileniyorsanız, Home, Pro ve Enterprise sürümlerinin satın alınmasına erişebilir, böylece sizi en çok ilgilendiren lisansı satın alabilirsiniz. İndirimin uygulanabilmesi için “RD18” indirim kuponunu uygulamanız gerektiğini hatırlatırız.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz fiyat indirimsizdir, indirim kuponu uygulandığında otomatik olarak 13,43 € olacaktır.

“RD18” koduyla Office 2016 ve 2019 için teklifler

Bir veya daha fazla Office lisansı satın almakla ilgileniyorsanız, bugün Office 2016 ve Office 2019 lisansları için teklifleriniz var.Sonra, tüm teklifler son fiyatlarla var, indirim kuponu « RD18» için başvurmanız gerektiğini hatırlatırız. uygulanacak indirim.

“RD18” kodlu Windows 10 + Office paketleri

Windows 10 ve Office’i birlikte satın almakla ilgileniyorsanız, çok paradan tasarruf etmek için, ayrı ayrı satın almaya kıyasla size biraz para kazandıracak bazı lisans paketlerimiz de var. Ardından, “RD18” indirim kodunu uygularken nihai fiyatı olan tüm tekliflere sahipsiniz.

“RD18” kodunun size daha önce vermiş olduğumuz tüm lisanslarda istediğimiz kadar kullanılabileceğini unutmamalıyız. Toplamda %18 indirime sahip olmak için bu kodu uygulamanız çok önemlidir.

Microsoft’tan Windows ve Office alın ve etkinleştirin

Birkaç yıldır Microsoft, Microsoft Windows 10’un ve ayrıca Office’in farklı sürümlerinin ISO görüntülerini indirmek için resmi web sitesine doğrudan erişime sahipti. Hem Windows’u hem de Office’i doğrudan şu bağlantılardan indirebilirsiniz:

İşletim sistemi lisans anahtarı girmeden indirilip kurulduktan sonra “Ayarlar / Güncelleme ve güvenlik / Aktivasyon» ve burada G2Deal’de satın almış olduğumuz lisans anahtarını girmek için gereken adımları takip edeceğiz, basit anahtar kurulum sihirbazını takip etmeniz yeterli.

Bu lisansların yasal olup olmadığı, evet, tamamen yasal OEM lisansları olup olmadığı, 2012’den beri AB’de izin verilen bir uygulamadır. Diğer bir yaygın soru ise, bu lisansların bir yıl veya daha uzun süre sonra sona eriyorsa, cevap hayırdır. , bu lisansların süresi dolmaz, kalıcıdır.

Sevgililer Günü için Windows ve Office lisanslarında G2Deal Teklifleri makalesi RedesZone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…