Sevgililer Günü için bu hediyelerle partnerinizi şaşırtın

14 Şubat yaklaşırken ve birçok insan için çok özel bir gün olduğundan, size bazılarını göstererek katkıda bulunmak istiyoruz. teknoloji hediyeler Bu, partnerinizi bu konuda şaşırtabilir Sevgililer Günü.

Size Sevgililer Günü’nde kullanılabilecek birkaç fikir bırakacağız, hepsi de beklediğiniz sonucu verecek kaliteli araçlar.

bose kulaklıklar

Bose Kulaklık

Mükemmel tanımlanmış hatlara sahip gerçekten hoş bir tasarıma sahip olmanın yanı sıra, bu Bose kulaklıklar 11 seviyeli gürültü engelleme özelliğine sahiptir. derin bas ve doğal ses ile ses20 saat özerklik, eller serbest sistem ve Alexa ve Google Asistan ile uyumluluk.

Xiaomi MI TV KUTUSU S

Xiaomi MI TV KUTUSU S

Normal bir TV’yi Akıllı TV’ye dönüştürmenin bu Xiaomi cihazından daha iyi bir yolu yoktur. Yapabilir 4K kalitesinde video oynatın. Bluetooth, WiFi bağlantısı, yerleşik Chromecast’e sahiptir ve Google asistanı ile tamamen uyumludur.

zevk

zevk

Bu, çok faydalı olabilecek orijinal cihazlardan biridir. Yapabilir sadece 15 dakikada soğutun ve bir içeceği soğuk tutmak veya tersine, her zaman sıcak olmasını sağlamak için maksimum 55 derece. Taban ABS’den yapılmıştır, bu nedenle bardağın kayması tehlikesi yoktur. Kupanın malzemesi seramiktir.

AICase Şarj İstasyonu

AICase Şarj İstasyonu

Bu, bir akıllı telefonu, akıllı saati, kulaklıkları ve hatta bir kalemi aynı anda şarj edebildiğimiz için, bugün size gösterdiğimizden daha fazla olanaklara sahip cihazlardan biridir. Etkili olması için, sahip olduğu cihazların önünde olmalıyız. Qi kablosuz şarj. Tüm bu ürünleri aynı anda komodinimize veya masamıza yükleyebiliyoruz.

Samsung Galaxy İzle 3

Samsung Galaxy İzle 3

Samsung akıllı saat, bize akıllı telefonumuzdan bildirim alma, kalp atış hızımızı ölçme, uykumuzu veya aktivite fiziğimizi izleme gibi birçok ilginç özellik sunduğu için hediye olarak şiddetle tavsiye edilen cihazlardan biridir.

Oculus Görevi 2

Oculus Görevi 2

Bu sanal gerçeklik gözlükleri, kesinlikle beğenilecek çok orijinal bir hediye olabilir, çünkü bu tür bir cihazın sağladığı deneyim her gün yaşanmayan bir deneyimdir. bir yüksek çözünürlüklü ekran ve satın almaya veya başkasına vermeye karar veren herkesi memnun edecek bir sonuç sunmak için son teknoloji bir işlemci.

Kindle Oasis

Kindle Oasis

Bu Amazon e-kitap okuyucusu 7 inç ekran 300 dpi çözünürlük ve hafif tasarımın yanı sıra ergonomik. IPX8 su koruması sunar ve çevrimiçi ticaret devinin hayal edilemez sayıda kitabına erişmemizi sağlar.

Sony SRS-XB33

Sony SRS-XB33

Bu bir LED ışıklı güçlü hoparlör toza ve suya karşı dayanıklılığa ek olarak (IP67). Sesi çok iyi ve hem boyut hem de ağırlık olarak oldukça idare edilebilir. Pil sürekli olarak 24 saate kadar dayanabilir. İle birlikte geliyor Bluetooth ve NFC Anonim.

Nixplay Dijital Çerçeve

Nixplay Dijital Çerçeve

Orijinal gadget’ları vermek istiyorsak, bu 10 inç dijital çerçeve Bu amaç için mükemmel olacak. Görebiliriz fotoğraflar ve videolarAndroid veya iOS olsun, mobil terminalimize kuracağımız bir uygulamadan her şeyi yönetiyoruz.

Nutale Anahtar Bulucu

Nutale Anahtar Bulucu

Bu, özellikle anahtarlarını nerede bıraktıklarını bilmedikleri için sürekli arayan kişiler için son derece yararlı olduğunu düşündüğümüz araçlardan biridir. Doğu Anahtar bulucuGüzel olmasının ve bir anahtarlık süsü gibi görünmesinin yanı sıra oldukça etkilidir ve bekleme modunda 10 aya kadar dayanabilen bir pile sahiptir.

Papağan Anafi Genişletilmiş

Papağan Anafi Genişletilmiş

Bu, yüksek kaliteli bir drone 21 megapiksel 4K kamerakaydedebilen, fotoğraf çekebilen ve bir uçuş yayınlayabilen. 3 eksenli stabilizasyon sistemi sayesinde gerçekten çok iyi görüntüler elde edebilmektedir. Hafif, kompakt ve oldukça taşınabilir.

Cecotec TotalPure 5000 Bağlantılı

Cecotec TotalPure 5000 Bağlantılı

Günümüzde, bu gerçekten yararlı olan araçlardan biridir. Bu temizleyici şunları yapabilir: saatte 400 metreküp filtreleyin ve temizleyin maksimum 130 metrekarelik bir durumda. Ön filtre, aktif karbon filtre ve yüksek verimli filtre aracılığıyla 3 filtreleme işlemi, çevremizdeki havada sağlığa zararlı partikül miktarını en aza indirir.

Leica C Lüks

Leica C Lüks

Bu, piyasadaki en iyi kompakt kameralardan biridir. Leica DC Vario-Elmar lensin sahip olduğu 15x optik zoom ile 20,9 megapiksel ve ayrıca 4030p çözünürlükte video kaydı yapabilmektedir.

HUAWEI X Gentle Monster Eyewear II Myma

HUAWEI X Gentle Monster Eyewear II Myma

Bu, listemizdeki en orijinal araçlardan biridir. bazılarıyla ilgili akıllı gözlük Bluetooth ve NFC’ye sahip, saplarda dokunmatik kontroller, özel ses ve 5 saate kadar kesintisiz kullanım sunan uzun pil ömrü. Yarı açık çift hoparlör ve yönlü ses boşluğu, sesin kaçmamasını ve doğrudan kulaklarımıza gitmesini sağlayacaktır.

Rybozen Teyp Dönüştürücü ve Oynatıcı

Rybozen Teyp Dönüştürücü ve Oynatıcı

Bu cihaz sayesinde hem evde bulunan kasetleri dinleyebileceğiz hem de dinleyebileceğiz. onları MP3 formatına dönüştürün. bir USB’de. Bu port aynı zamanda müzik dinlememizi de sağlayacak. Tüm bunlarla ilgili iyi olan şey, bu cihaz dönüştürmeyi kendi başına gerçekleştirebildiğinden, bir bilgisayara hiç ihtiyacımız olmamasıdır.

Jabra Elite 85t

Jabra Elite 85t

Bu kulaklıklar, aktif gürültü iptali ve sisteme dahil olmasının yanı sıra çok fazla ses kalitesine sahiptir. TrueKablosuz. bize verebilirler 5 saat ve bir buçuk özerklik, artı şarj kutusu tarafından sağlanan 25 saat daha, gürültü iptali kullanmazsak 31 saate çıkar. Karakteristik Jabra Advanced Aktif Gürültü Önleme Kristal netliğinde aramalar için 6 dahili mikrofonla birleştirilmiş ayarlanabilir ANC kaydırıcı sayesinde tam ses kontrolü sağlar.

ION Audio Air LP Ahşap

ION Audio Air LP Ahşap

Pek çok insan plakların kaybolduğuna inansa da, gerçek şu ki hiçbir zaman tamamen ölmediler. Son yıllarda özellikle bekarlar için bu tür bir desteğin yeniden canlandığını gördük ve bu nedenle bu döner tablayı iyi bir hediye seçeneği olarak değerlendirebiliriz, çünkü bu cihazların klasisizmini yeni bileşenlerle birleştiriyor. Kablosuz akış için Bluetooth. Ahşap kaplaması, daha sofistike ve güzel bir dokunuş vermenin yanı sıra çok sayıda ambalaj sağladığı için önemli bir artıdır.

Wacom Intuos S

Wacom Intuos S

Bu tablet sayesinde çizin, boyayın, düzenleyin veya imzalayın ve hepsi beraberinde gelen ekran kalemi ile. Bu kalemle yaptığımız her şey bilgisayara veya üzerinde değişiklik yaptığımız belgeye aktarılacaktır. Bu sistemle birlikte Coral Painter Essential 7, Corel Aftershot Pro 3 (90 günlük lisans) ve Clip Studio Paint Pro (iki yıllık lisans) gibi uygulamaları da bünyemizde barındırıyoruz. Çizim alanı 152 x 97 milimetredir.

Listelenen makaleler, ADSLZone’a her satın alma için küçük bir komisyon bildiren bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir. Burada görünen ürünler editörler tarafından indirimli olarak seçilmiştir ve burada bulunmalarının markalarla herhangi bir anlaşma ile ilgisi yoktur.

ADSLZone’da ilk olarak Sevgililer Günü için partnerinizi bu hediyelerle şaşırtın yazısı çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…