Sesli asistanlı ve Chromecast ile uyumlu Xiaomi saat satışta

Asyalı üreticinin birçok ürünü ülkemizde resmi web sitesinde bulunmasa da Xiaomi’nin kataloğu etkileyici. Ancak bunlara basit bir şekilde erişme imkanı sunan farklı platformlar var. Bu vesileyle, adından da anlaşılacağı gibi, ekranlı bir saat ve onu bir saat haline getiren belirli akıllı işlevler olan Xiaomi Mi Akıllı Saat için bir teklif sunuyoruz. çok çekici bir ürün.

Chromecast ve Alexa ile uyumlu çalar saat

Spesifik olarak, bu Xiaomi Mi Akıllı Saat ile bir saat 3.97 inç dokunmatik ekran bize saat, gün ve çalar saat işlevine sahip olmanın yanı sıra hava durumunu bilmemizi, takvim hatırlatıcılarını göstermemizi ve hatta dijital fotoğraf çerçevesi olarak kullanmamızı da sağlıyor.

xiaomi mi akıllı saat tarafı

Ayrıca, Chromecast ile uyumluluğu sayesinde, en sevdiğimiz şarkılarla uyanmak için cep telefonumuzdan müzik çalmamıza izin verse de, ekranın parlaklığını ve alarmın sesini kademeli olarak artıran şafak alarmı moduna sahiptir.

Bu da yetmezmiş gibi, bu Mi Akıllı Saat, google asistanı, böylece sesli komutlarla etkileşime izin verir ve hatta asistanın kendisiyle diğer uyumlu cihazları kontrol eder. Bunu yapmak için iki uzun menzilli mikrofonla donatılmıştır. Bağlantısı da var Bluetooth 5.0, Wi-Fi ve hem iOS hem de Android cihazlarla uyumludur.

Büyük niteliklerinden veya özelliklerinden bir diğeri, uyumluluğudur. krom dökümBu, telefonun kendisinden saate müzik göndermemize ve böylece Xioami Mi Akıllı Saat aracılığıyla en sevdiğimiz şarkıları dinlememize olanak tanır.

Cihazın boyutları şunlardır 11,3 x 6,8 x 8,15 mm ve yaklaşık 270 gram ağırlığında. Daha önce de belirttiğimiz gibi ekranın köşegeni 3,97 inç ve 800 x 480 piksel çözünürlüğe sahip.

Xiaomi Mi Akıllı Saat şimdi %25 indirimle

Bu eksiksiz Xiaomi akıllı saatin resmi fiyatı 60 Euro’dur, ancak eBay’de bulduğumuz teklif sayesinde hemen şimdi %25 indirimle almak mümkün. Bu, Xiaomi Mi Akıllı Saatin son fiyatını şu anda belirleyen 15 avroluk bir tasarrufu temsil ediyor. 44,99 €.

xiaomi mi akıllı saat ön

Teklif, maliyeti içerir ücretsiz kargo, yani son fiyattır, İspanya’dan gönderilir ve 6 ile 8 iş günü arasında teslimat süresi sunar. Sunulan model beyazdır ve dahili pili olmadığı ve doğrudan kendi şarj cihazıyla bir duvar prizine bağlı olduğu için MicroUSB güç bağlantı noktasına sahip bir kabloya sahiptir.

Sesli asistanlı ve sunulan Chromecast ile uyumlu Xiaomi izle girişi, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…