Ses engelleme özellikli Jabra eller serbest hoparlör satışta

Çoğu modern otomobil, Bluetooth bağlantısı içeren ve eller serbest modunda cevaplamak ve arama yapmak için cep telefonunu senkronize etmemizi sağlayan eksiksiz multimedya sistemlerine zaten sahiptir. Şimdi, herkesin bu özelliğe sahip bir arabası yok veya belki de tüm kişilerinizi indirmek istemediğiniz ortak veya şirket arabasını kullanıyorsunuz. Her durumda, bir eğlencenin tadını çıkarabilmek için çok basit bir alternatif var. eller serbest sistem Sürüş sırasında cep telefonunu kullanmak zorunda kalmadan telefon görüşmelerini cevaplamak ve yapmak için.

Gürültü önleyici eller serbest bluetooth hoparlör

hakkında araba için bluetooth hoparlörler. Hoparlörü olan, bluetooth ile donatılmış cihazlar, cep telefonumuzla hızlı bir senkronizasyon imkanı sunar. Bu tür bir cihaz arıyorsanız, şimdi bu Jabra modelini ilginç bir indirimle alma olanağınız var.

Söz konusu model, Jabra Turu, güneşliğe veya arabanın herhangi bir yerine kolayca takmak için klipsli bir eller serbest bluetooth hoparlör ve konuşmalarımızda tamamen net ve net bir ses sunuyor. Bu modelin öne çıkan özelliklerinden biri, gürültü engelleme sistemiböylece arabanın kendi motorunun veya havalandırmasının gürültüsünün konuşmamıza karışmasını engelleyecektir.

Jabra tur bluetooth hoparlör

Bu Jabra Tour, bir HD mikrofon Cep telefonumuzda eller serbest modunda konuşmaları net ve net bir şekilde dinlememize ek olarak, aynı zamanda GPS yol tarifleri, müzik ve hatta podcastböylece kolayca bir medya merkezi haline gelir.

Ayrıca, sürüş sırasında herhangi bir zamanda cep telefonuna dokunmak zorunda kalmadan arama yapmak veya aramaları cevaplamak için kendi sesimizi kullanmamıza izin verir ve hatta ne zaman şarj etmemiz gerektiğini bilmek için pil durumu hakkında bizi bilgilendirir. Özerklik sağlayan uzun ömürlü bir pile sahiptir. 20 saate kadar konuşma süresi ve 60 güne kadar bekleme tek bir şarj ile.

10 metreye kadar kablosuz menzil sunar, 3 W hoparlöre sahiptir ve 8.27 x 10.23 x 3.25 cm ölçülerinde ve 135 gram ağırlığındadır. Hiç şüphesiz arabanızda eksik olmaması gereken bluetooth aksesuarlarından biri.

Jabra Tour’da %15 indirim

Bu Jabra Tour’un resmi fiyatı 79,99 Euro’dur, ancak Amazon’da bulduğumuz teklif sayesinde ilginç bir indirimle satın almak mümkün. Ve çevrimiçi alışveriş devi, bir %15 indirim Bu modelde, satın alma işleminizde 12 Euro’luk bir tasarrufu temsil ediyor.

arabada jabra turu

Teslimat süresi sadece bir gün olan, siparişi aynı gün içinde hazırlayıp kargoya vermek için yeterli süreyi verdiğimiz sürece ve Amazon Prime hizmetine abone olan müşterilerimiz ise tamamen ücretsiz olarak alabileceğimiz bir ürün.

Eller serbest ve gürültü engelleme özelliğine sahip giriş seviyesi Jabra hoparlör, Topes de Gama’da ilk olarak karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…