Ses çubuğu mu arıyorsunuz? LG’ye 100 Euro indirim yapıldı

Televizyonunuzda izlediğiniz dizi ve filmleri istediğiniz gibi dinlememekten bıktıysanız, masaya oturup bu durumu kökten değiştirmenin şimdi tam zamanı. Bunun nedeni, bir LG ses çubuğu satışta Amazon’da kolayca elde edebileceğiniz.

Bahsettiğimiz aksesuar çok sayıda iyi seçeneğe sahip, en çarpıcı olanlardan biri, bu modelin keyfini çıkarmanıza izin verdiği sesin 2.1 olması, çünkü bir subwoofer bu, basların büyük bir güvenilirlikle yeniden üretilmesini sağlar ve diğer şeylerin yanı sıra konsol oyunlarında bile deneyimi çok daha iyi hale getirir. Ek olarak, burada, LG SJ2’nin izin verdiği toplam gücün mükemmel olduğuna dikkat edilmelidir, çünkü 160W ile uyumluluk eksikliği olmadan Dolby Dijitalmevcut Akıllı TV’lerin sunduklarının çok ötesinde.

LG SJ2 ses çubuğu

Bu LG ses çubuğunun sunduğu tasarımla ilgili olarak, ana unsurun ve televizyonun yanına yerleştirilmesinin, onu çekici kılan çok düzgün hatlar sunduğuna (ve kullandığı siyah rengin her türlü dekorasyon için en uygun). Bu ürünün boyutlarının oldukça doğru olduğuna dikkat edilmelidir, çünkü bunlar aşağıdaki gibidir: 9,9 x 66 x 5,6 santimetre, böylece kolayca koyacak bir yer bulacaksınız. Bu arada, bu modelin duvara sorunsuz bir şekilde asılabileceğini bilmek önemlidir.

Bu LG SJ2 hakkında merak edilen şeyler

Bunlardan biri, sahip olduğu bir ekran kendisine verilen kullanımı hızlı ve kolay bir şekilde bilmenizi ve örneğin, bu modele dahil olanlar arasındaki aktif bağlantıyı her zaman bilmenizi sağlayan enflasyon. Ve bunlar nedir? Her tür cihazla mükemmel uyumluluk sağlayan ikisini vurgulamalıyız. Bir yandan, girdi eksikliği yok dijital optik, yani pratik olarak tüm televizyonlar bu modele bağlanabilir. Ama buna ek olarak, sahip olduğu Bluetooth, bu da kullanım seçeneklerini önemli ölçüde genişletiyor. Ayrıca bir USB bağlantı noktasına ve 3,5 milimetre bağlantıya sahiptir.

LG SJ2 Bağlantıları

Bu LG soundbar için büyük bir indirim

Şu anda Amazon’da bu ürünü almanız için lezzetli bir teklif var, çünkü tasarruf gelmesinden yararlanabileceğiniz %44, yani cihazı evde bulundurmak için sadece 100,33 Euro ödemeniz gerekiyor. Şüphesiz, kaliteli bir subwoofer’a sahip bir sound bar için harika bir fırsat. bırakıyoruz bağlantı Netflix veya Amazon Prime Video serisini evinizde başka bir boyuta taşımanızı sağlayacak bu modele sahip olmak için mutlaka faydalanmanız gerekiyor.

Göz ardı edilmemesi gereken son bir detay: Bu modelin farklı dosya formatlarıyla (USB portunun kullanılmasından dolayı) sunduğu uyumluluk kapsamlıdır ve WMA, MP3 gibi formatlardaki içeriklerin keyfine varacaksınız. Bu nedenle sorunsuz.

Giriş Bir ses çubuğu mu arıyorsunuz? Topes de Gama’da ilk olarak 100 Euro indirimli LG görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…