Ses çubuğu mu arıyorsunuz? Bu LG’yi şimdi indirimde alın

Evdeki kanepeden sinema deneyimi yaşamayı sevenlerdenseniz ancak televizyonunuz size beklediğiniz ses kalitesini sunmuyorsa, bu bölümde mutlaka televizyonunuzu tamamlayan güçlü bir sound bar arıyorsunuz. Eh, şimdi şanslısınız, çünkü bir LG sound bar’ı satışa çıkarmak mümkün.

LG SL6YF ses çubuğu için teklif

Bu fırsat bize, online alışveriş devinin Sony kataloğundaki modellerden birine indirim uyguladığı Amazon’dan geliyor. Spesifik olarak, bu model LG SL6YFresmi fiyatı 299 avro olarak belirlenen 3.1 kanallı kablosuz subwoofer’lı bir ses çubuğu.

Ancak Amazon bu modele 40 Euro’luk bir indirim uygulamış, bu yüzden bize bunu bir fiyatla karşılaştırma imkanı sunuyor. 259 €. Aynı zamanda Amazon Prime hizmetinin kullanıcılarıysak, ücretsiz gönderimden de yararlanabiliriz. Bu LG SL6YF ses çubuğunun teslim süresi yalnızca birkaç iş günüdür.

Amazon, finansman hizmetini bu modelde sunuyor, yani tercih edersek bu ses çubuğunu 27.04 Euro’luk 10 aylık taksitlerle ödeyebiliriz. Şimdi, bu, bir miktar faiz ödemeniz gerektiği anlamına geliyor, bu durumda nihai fiyat 270,42 Euro.

Mükemmel güç ve surround ses

Bu ses çubuğu, tamamen sürükleyici bir ses atmosferi sunmak için LG tarafından tasarlanmıştır. Bunu yapmak için 3.1 kanalı ve bir 420W tepe gücü. olan bir model 220W kablosuz subwoofer daha güçlü basların keyfini çıkarmamızı sağlayan ve ayrıca oturma odasının etrafında herhangi bir kablo bulundurmayı gerektirmediği için en iyi düşündüğümüz yere yerleştirebileceğimiz güç.

Bu LG SL6YF ses çubuğu, DTS Virtual: X ses ve yüksek çözünürlüklü ses sunar, böylece deneyimlerimiz sanki sinemadaymışız gibi ama evde koltuktan kalkmadan. sahip olduğu için bağlantı açısından büyük çok yönlülük sunan bir model. bluetooth, HDMI, USB ve optik giriş.

Ana ünitenin ölçümleri vardır 106 x 5,7 x 8,5 cm ve 3,45 kg ağırlığındakablosuz subwoofer ağırlığındayken 5,3 kg ve 17,1 x 39,3 x 24,85 cm boyutlarındadır.. Boyutları ve ağırlığı nedeniyle, yerimiz olduğu sürece, mobilyaya yaslanarak veya doğrudan duvara asarak TV’nin altına kolayca yerleştirebileceğimiz bir model.

Bluetooth bağlantısı, bu LG SL6YF ses çubuğunu cep telefonumuz veya tabletimizle senkronize etmemize ve bu eksiksiz ses sistemi aracılığıyla en sevdiğimiz müziği dinlemek için gönderebilmemize olanak tanır. Ayrıca, çubuğun kendisinde bir FM radyo bulunduğuna dikkat edilmelidir, bu nedenle en sevdiğimiz radyo programlarını surround sesle de dinleyebiliriz.

Giriş Bir ses çubuğu mu arıyorsunuz? Bu LG’yi şimdi alın teklif, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos