Vendedor en un concesionario de coches

Serbest çalışanlar için en iyi 4 hesap makinesi uygulaması

Bir freelancer veya profesyonelin işi kadar ilgilenmesi gereken bir şey varsa o da hesaplarının yönetimidir. KDV dökümü, gelir vergisi, indirimlerin hesaplanması veya bütçe hazırlayabilmeniz, mobil cihazınızdaki hesap makinesi ile zahmetsizce yapılabilecek bir şeydir. Cep telefonunuzdaki hesap makinesinden daha fazlasını aramamız gereken zamanlar vardır; bu, güvenli ve hata yapma riski olmadan çalışmamızı sağlayan bir araçtır. Bu öneri iş odaklı hesap makinesi uygulamaları iş söz konusu olduğunda iyi bir şirket olabilir, bu yüzden cep telefonunuzdan eksik olamazlar. Onları keşfetmeye cesaretin var mı?

Profesyoneller için 4 kullanışlı hesap makinesi uygulaması

KDV hesaplayıcı IRPF

Serbest çalışanlar ve profesyoneller için en çok tekrarlanan sorunlardan biri kişisel gelir vergisi ve KDV’nin hesaplanmasıdır. Çok net bir şekilde gösterilen ve doğrudan faturalarınıza uygulayabileceğiniz bu uygulama sayesinde bu hesaplamaları yaparken herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Bir şeyin her zaman elinizin altında olmasını istiyorsanız ve bu sizi bir sürü evrak işinden kurtarıyorsa, Tereddüt etmeyin sofralarınızda eksik olmayacak önerilerden biridir. sahip olmalı Uygulamaların.

KDV Hesaplayıcı IRPF’yi İndirin

iş hesap makinesi

Bir profesyonelin sahip olabileceği tüm gereksinimleri mükemmel bir şekilde karşılayan bir uygulamadır. Vergi hesaplamaları yaparken çok yardımcı olur, örneğin brüt marj veya net marjın yanı sıra KDV veya bir kredinin eşdeğer yıllık oranı olan APR. Olumlu bir nokta olarak, basit olması ve birçok seçeneğe sahip olması dikkat çekiyor, ancak ücretsiz bir sürüm ve reklamlarla uğraşmak zorunda kalacaksınız.

İş Hesaplayıcıyı İndirin

Bir araba galerisinde satıcı

Bunlar, profesyoneller için en kullanışlı 4 hesap makinesi uygulamasıdır.

Yüzer Hesap Makinesi

Direksiyon başında çalışan bir serbest çalışanın koşuşturması, zaman kaybetmek istememesine neden olur. Bu hesap makinesi önerisi şu anlamda diğerlerinden farklıdır: her zaman cihazınızın ana ekranında görünür. Evet, her zaman elinizin altında olması gereken bir yüzen hesap makinesidir. Basitliğine ek olarak belki de en ilginç şey, hesap makinesinin boyutunu istediğiniz gibi uyarlayabilmenizdir, böylece her zaman beğeninize göre yapılandırmış olursunuz.

Yüzen Hesap Makinesini İndirin

ClevCalc – Hesap Makinesi

Bu teklif, belki de mevcut en eksiksiz hesap makinelerinden biriyle karşı karşıya olduğumuz için tamamen çığır açıcıdır. sahip olacak şekilde yapılandırabilirsiniz. bilimsel hesap makinesi, birim dönüştürücü, kredi hesaplayıcı veya indirim hesaplayıcı. Bu uygulamayı her zaman mobil cihazınızda kalmak için iyi bir aday yapan 18 farklı olasılık.

İndir ClevCalc – Hesap Makinesi

Tüm bu uygulamalar, herhangi bir profesyonel veya serbest çalışanın deposundan asla eksik olmamalıdır. Çoğu zaman biraz daha ileri gitmek ve bazılarını elde etmek gerekir, çünkü standart Google değer hesaplayıcı uygulamasının ötesinde bir puan sağlarlar. Ve muhtemelen zaten fark etmişsinizdir, hepsi ücretsizdir, bu nedenle indirilme söz konusu olduğunda bir teşvik daha vardır.

Mobil cihazlarımızda bu tip bir uygulama bulunduğunda, gerektiğinde karmaşık hesaplamalar yaparak tam bir gönül rahatlığı ile çalışabiliriz. İyi bir hesap makinesi, bir şifre yöneticisi kadar önemlidir. olduğu faaliyetler var Elinizin altında yetkin ve kararlı bir hesap makinesi uygulamasına sahip olmak bir katma değerdir, çünkü bekleyemeyecek meseleler var. Herhangi bir zamanda, yemek yemeyi bıraktıklarında bile çalışan reklamcılar veya gezginler gibi profesyoneller. Olabildiğince donanımlı olmak her zaman iyi bir fikir değil midir?

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Samsung Galaxy S21 FE, analiz: zamanında varmanın önemi
  • Google Pixel 6 Pro, analiz: hak ettiğimiz Pixel
  • Xiaomi Mi Watch, analiz: 2022’de satın almaya değer mi?
  • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
  • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil

Serbest çalışan profesyoneller için en iyi 4 hesap makinesi uygulaması girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply