Sennheiser, kullanıcıların kulaklarına daha iyi uyan özel kulaklıklar basmak için Formlabs ile ortak çalışıyor

Kulaklık, hem kulak içi ve ayrıca dairesel veya kulak üstütam potansiyellerini göstermek söz konusu olduğunda, neredeyse her zaman farklı şekil ve boyutlarda kulaklar ve kulaklar Alıcıların farklı morfolojisine mümkün olan en iyi şekilde uyum sağlamaya çalışan genellikle köpükler ve dolgu ile uzlaşmacı çözümler sunar.

Ancak üreticiler bu konuda yenilik yapmaktan vazgeçmiyorlar ve bugün, ses cihazlarıyla tanınan bir şirket olan Sennheiser’ın, 3D yazıcıların ana şirketlerinden biri olan Formlabs ile güçlerini birleştireceğini öğrendik. özel kulaklık yazdır (veya en azından bileşenlerinden bazıları) kullanıcının kulağına en uygun olanıdır.

Bu fikir yeni değil ve aslında, birkaç yıl önceki Normal olan veya Ultimate Ears’tan gelen en son teklif gibi, her ikisi de başlangıçta yüksek beklentileri olan ancak bu anlamda önerileri zaten tartıştık. çok fazla dikkat çekmemiş görünüyorlar ortalama müşterinin.

Ekran Görüntüsü 2021 02 04 Saat 9 40 19 Am

Ancak Sennheiser bu adımı atmaya istekli görünüyor ve bunun için Formlabs teknolojisini ve daha spesifik olarak Form 3B yazıcı ile çalışmak üzere tasarlanmış biyouyumlu malzemeler ve şu anda diş hekimliği uygulamaları için kullanılmaktadır. Formlabs CEO’su Iain McLeod’un sözleriyle:

Sennheiser ile teknoloji işbirliğimiz, ürün geliştirmeye kullanıcı merkezli bir yaklaşım sağlayarak müşterilerin sevdikleri markalarla etkileşim şeklini değiştirmeyi amaçlıyor.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/08/94/e3/602e7a904bd22fd052/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/72/28/73/602e7a8c4bd22fd02b/orijinal/impresoras-3d-buying-a-bq.jpeg-önce-bilmeniz gereken-her şey» }

Bu iş birliğinin sonucunda hangi kulaklıkların çıkacağını henüz belirtmemiş olsalar da çizgiye odaklanacaklar gibi görünüyor. Ambeo ve amaç, kullanıcıların bir mobil uygulama aracılığıyla kulaklarının resmini gönder üreticinin, daha sonra kulaklıkla birlikte satacağı özel pedleri ve yuvaları yazdırmak için bir temel olarak kullanacağı.

Bu kablosuz kulaklıklar, yastığı her kullanıcının kulağına tamamen kişiselleştirilmiş bir şekilde şekillendirmeyi vaat ediyor.

Bu öneri başarılı olacak mı? Eh, sektördeki klasik kulaklık üreticilerinden birinin bu tür teknolojiyle ilgilenmesi ilginç olsa da, görülmeye devam ediyor. ürünlerinizi özelleştirin. Olası fiyatlar ve tarihlere gelince, bu konuda henüz belirli bir ayrıntı vermediler.

üzerinden | TechCrunchDaha fazla bilgi edinin | sennheiser

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Sennheiser, kullanıcıların kulaklarına daha iyi uyan özel kulaklıklar basmak için Formlabs ile ortak çalışıyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…