Senden kaçmasına izin verme! Apple Watch SE şimdi satışta

Akıllı saatler veya akıllı saatler hakkında konuştuğumuzda, pek çok kişi için en büyük referansın Apple Watch olduğuna şüphe yok. Özellikle iPhone, iPad, Mac vb. kullandıkları için zaten Apple ekosisteminde bulunanlar için çok eksiksiz ve arzu edilen bir saat. Ancak ısırılan elma ürünlerinin yüksek fiyatından bahsettiğimizde yeni bir şey söylemiyoruz. Gerçek şu ki, yüksek kaliteleri, yetenekleri ve performansları fiyatlarını yüksek yapıyor, ancak gerçek şu ki bu, herkesin erişemeyeceği anlamına geliyor. Apple bunun farkında ve bu nedenle herkes için çok daha uygun fiyatlı bir model piyasaya sürmeye karar verdi. Elma İzle SEşimdi de indirimde bulabileceğiniz bir model.

Bu model birçok kişi tarafından şu şekilde bilinir: elma saatinin ucuz versiyonuancak gerçek şu ki, fiyatı çok daha ucuz olmasına rağmen, yine de diğer Cupertino ürünlerinin kalitesine, faydalarına, garantisine ve mükemmel performansına sahip olduğunu unutmamalıyız.

Kalite, garanti ve performans

Harika bir saate sahip Retina ekran Bu, birçok bilgiyi bir bakışta görselleştirmemizi sağlar. Özellikle ekranın boyutu ve tasarımı, SE’nin neredeyse iki katı bir fiyatı olmasına rağmen Apple Watch Series 6 ile aynıdır.

Apple Watch SE Tarafı

Tüm faaliyetlerini kontrol altında tutmak isteyenler için, Apple Watch SE’nin izin verdiği söylenmelidir. tüm antrenmanlarımızı ve aktivitelerimizi takip edin. Ayrıca, başarılarımızı meslektaşlarımız ve arkadaşlarınızla paylaşmak, hatta hedeflerinizde ekstra motivasyon aramaları için onlara meydan okumak mümkündür. Suya dayanıklı ve 50 metreye kadar sorunsuz dalış yapabildiğimiz model, hem havuzda hem de denizde yüzebileceğimiz akıllı saatlerden biri haline geldi. Hatta kulaçlarımızı, uzunluklarımızı veya açık suda seyahat ettiğimiz rotayı bile kaydedebilir.

Ek olarak, eğitim seanslarımızın keyfini çıkarmak mümkündür. Favori müzik, çünkü spor yaparken Apple Music’e erişime ve listelerimizin, podcast’lerimizin veya sesli kitaplarımızın keyfini çıkarmanıza izin verir. Bu tür cihazlarda zaten genel bir trend olduğu için, Apple Watch SE daha az olamaz ve aynı zamanda söz konusu olduğunda ideal arkadaşımız olur. sağlığımızın belirli yönlerini kontrol eder.

Ve bizi motive etme, alışkanlıklarımızı geliştirmemize yardımcı olma, kalp atış hızımızı izleme ve herhangi bir anormallik varsa bizi uyarma yeteneğine sahip olmasıdır. Tabii ki, bu bilgiyi her zaman bir teşhis olarak değil, sadece bilgilendirici bir şey olarak almalıyız. Her şeyden önce, ideal olan bir doktora danışmaktır. Watch SE bile herhangi bir kaza durumunda acil arama yapmanızı sağlar.

Apple Watch SE şimdi satışta

Apple Watch SE’nin resmi fiyatı 44mm versiyonu için 329 Euro. Apple web sitesinde satın alabileceğimiz, ancak şu anda Amazon’da ilginç bir indirimle mevcut olan bir fiyat. Spesifik olarak, çevrimiçi alışveriş devi bir 30 euro indirim resmi fiyatına göre.

elma izle se ön

Bu sayede fiyatından hemen satın almak mümkündür. 299 €. Satışta olan model uzay grisi alüminyum kasaya sahip olan modeldir. 44 mm ve siyah silikon spor kayış. Bu tür bir cihazdan istenebilecek her şeyle donatılmış bir saat.

Giriş Kaçırmayın! Şimdi satışta olan Apple Watch SE, Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…