Senden kaçmasına izin verme! Akıllı TV Samsung QLED indirimli

Koreli üretici, 14 yıldır akıllı TV satışlarını domine ediyor. Ve işte bu, Samsung Smart TV ailesinde çok çeşitli bir katalog var. Ve şimdi yıldız ürünlerinden birini indirimli fiyata alabilirsiniz. Evet, yararlanmak Samsung The Frame’i uygun fiyata satın alın.

32 inçlik versiyonundan bahsediyoruz, bu yüzden mutfakta veya yatak odasında kullanmak için mükemmel bir model haline geliyor. Bununla birlikte, bunun sunduğu olanakları gördüğünüzde Samsung TheFrame Akıllı TVkullanılabilirliğinin sandığınızdan çok daha geniş olduğunu göreceksiniz.

Ayrıca, şimdi bu pazarlık Smart TV’nin bir %24 indirim sayesinde satın alma işleminizde yaklaşık 150 Euro tasarruf edebilirsinizSamsung’un en merak edilen akıllı televizyonlarından birini sergilemenin tam zamanı.

Kutuya dönüşen bir Smart TV

Samsung T32LS03 Çerçeve önde

Herhangi bir QLED modeli gibi, bu akıllı TV de parlaklık seviyesinden bağımsız olarak %100 renk hacmi üretebilen bir panele sahiptir. Buna, nerede oturursanız oturun en iyi görüntü kalitesinin keyfini çıkarmanızı sağlayacak Geniş Görüş Açısı teknolojisini eklemeliyiz.

unutmayın ki bu 32 inç 4K televizyon İşletim sistemi olarak Tizen var. Her türlü uygulamaya ve oyuna erişmenizi sağlayacak çok eksiksiz bir işletim sisteminden bahsediyoruz. En iyisi? Samsung The Frame of 2020 en son sürümle birlikte gelir, böylece hem Alexa hem de Google Assistant’ı sesli asistan olarak kullanabilirsiniz.

Ancak, Amazon’da satışa sunulan bu Smart TV’nin görüntü kalitesi şaşırtıcı olsa da, Samsung The Frame’i benzersiz kılan bir unsur var: En sevdiğiniz fotoğrafları yeniden oluşturmak için onu bir resme veya dijital çerçeveye dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, şuraya erişiminiz olacak: çerçeve Sanat Mağazası, Museo del Prado Koleksiyonu, Albertina, Saatchi Art ve Magnum Photos fotoğraf koleksiyonundaki galeriler aracılığıyla en sembolik sanat eserlerinin keyfini çıkarmanızı sağlayacak bir sistem,

Benzersiz bir ortam yaratmak için Ambiyans Modu+

Samsung The Frame QLED 43LS03T Smart TV'nin duvara monte kullanımı

Bu Smart TV’nin resim haline gelebilmesinin sırrı, Samsung’un özel Ambiyans Modu + teknolojisidir. Televizyonunuzu çerçeve olarak istediğiniz kadar kullanmanızı sağlayacak bir sistemden bahsediyoruz. Buradaki fikir, TV’yi duvarda kamufle edebilmek ve onu duvarın kendisini taklit eden bir arka planla taklit edebilmektir. Ancak The Frame söz konusu olduğunda, onu gerçek bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

Ve dikkat, en iyisi Samsung’un QLED teknolojisinin, bu teknolojiyi kullanmak için elektrik tüketiminin minimum düzeyde olacağını garanti etmesidir. Size bir fikir vermek için, Samsung şunları garanti eder: Ortam Modu+ Günde ortalama dört saat tüketim, faturanızda birkaç Euro’dan fazla artmaz.

En iyisi mi? Rağmen Samsung The Frame TV’niz bu modda saatlerce açık kalır, yanmış pikseller veya ekran işaretleme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bu teknoloji, OLED televizyonların en büyük kötülüklerinden birinden kaçınmayı başarıyor. Ve Samsung size bu soruna karşı 10 yıl garanti veriyor, böylece Samsung QLED Smart TV’nizin uzun süre hiç olmadığı kadar parlayacağından emin olabilirsiniz. Bu teklifi kaçırmayın!

Giriş Kaçırmayın! Topes de Gama’da büyük bir indirimle Smart TV Samsung QLED ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…