Schneider İspanya’ya güçle geliyor: 250’den fazla küçük ve büyük cihazı çarpıcı bir tasarıma sahip getiriyor

2018’de o zamanlar bilinmeyen bir marka SchneiderFransa’da ev aletlerinin dağıtımına odaklandı, ancak ev sektöründe bazı ürünler sunan Yarımada’ya çekingen bir şekilde yaklaşıyor. resim ve ses.

Şimdi Schneider Tüketici Iberia, ülkemizde bir adım daha ileri giderek, ekipmanının geri kalanını piyasaya sürmeye hazır olduğunu açıkladı. “beyaz aralık” ev için, daha fazlası ile Küçük ve büyük ev aletlerinde 250 referans geçen yüzyılın 50’li ve 60’lı modellerini andıran retro bir görünüme sahip, farklı bir tasarım ve bazı durumlarda görsellerde de gördüğümüz gibi söz veriyor.

ev Aletleri

Şirket, aşağıdaki gibi markaları pazarlayan Schneider Tüketici Grubu’nun İspanya ve Portekiz’deki yan kuruluşudur. “Schneider”, “Thomson”, “Radiola”, “Millennium” ve “Scholtes”ve şimdi İspanya’da dağıtımını birden fazla ürünle başlatmayı planlıyor. 2.000 satış noktası tasarımıyla şüphesiz dikkat çeken cihazlar sunuyor. eski veya çağdaş ilham evlerinin dekorasyonunu genişleten cihazlar arayan kullanıcılarla modern evlere odaklandı.

{«videoId»:»x7zw3ua»,»autoplay»:true,»title»:»SON DÖVÜŞ! Conga 4090 vs Conga 5090, hangisini almalıyım?»}

Eski ve modern tasarımlı ekipman

Hangi modellerin satışa çıkacağını ve teknik özelliklerini özellikle belirtmemiş olsalar da, ekipmanın tasarımına ve dış görünümüne göre iki farklı yaklaşımın olacağı gibi bazı özellikler geliştirdiler: biri eski biri modern.

nostaljik

Örneğin, bağımsız elektrikli cihaz yelpazesi, İspanya pazarına altı farklı ürün hattı getirecek: buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, ocaklar ve şarap soğutucularıhepsi vintage odaklı.

“Feeling’in” ürün grubu, 50’ler ve mevcut klasik ekipmanlardan daha renkli bir mutfak (12 farklı renk seçeneği olacak) sunacak. içinde bitirecekler mat ve parlak ve 208 ile 328 litre arasında kapasite sunan akıllı soğutma ve dondurma işlevleriyle.

tost makinası

Bu seride ayrıca bulaşık makineleri ve aşağıdakiler gibi küçük ev aletleri de olacak. su ısıtıcılar, tost makineleri, mikserler, pasta robotları veya mikrodalgalar “ekonomik” fiyatlara bahse gireceklerini söyledi.

minimalist

Markanın tekliflerinden bir diğeri ise, tüm siyah takımlaradından da anlaşılacağı gibi, daha modern minimalist bir tasarım arayan kullanıcıları fethetmeye çalışacak. siyah, grafit ve kristalörneğin bir veya iki kapılı 536 litreye kadar buzdolapları dahil.

robot

Son olarak, İspanya’ya gelecek ürünler arasında Thomson klima ekipmanlarını da modelleriyle birlikte bulacağız. klimalar, fanlar ve soğutucular.

ASKO markası İspanya'ya geliyor: Premium yaklaşıma ve İskandinav tasarımına sahip tezgahlar, fırınlar, bulaşık makineleri ve çamaşır makineleri

Fiyat ve müsaitlik

Şu anda marka belirli bir model veya fiyat aralığı belirtmemiştirbu yüzden onların sürümleriyle ilgili daha fazla habere dikkat etmeye devam edeceğiz.

Daha fazla bilgi | Schneider

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Schneider İspanya’ya güçle geliyor: 250’den fazla küçük ve büyük cihazı çarpıcı bir tasarıma sahip getiriyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…