Schneider Electric BVX700LI-GR UPS ile ilgili sorularınızı bize gönderin: çekilişe katılın ve bu UPS sizin olabilir

Kesintisiz Güç Kaynakları veya UPS çok faydalı olabilir çünkü evinizde elektrik kesilirse kullandığınız cihazı birkaç dakika açık tutarak doğru şekilde kapatabilirsiniz. Schneider Electric BVX700LI-GR referans modellerden biridir ve bu konuda şüpheleriniz varsa yarışmamız sayesinde bir tane alabilirsiniz. sadece zorunda kalacaksın şüphelerinizi Instagram gönderisine gönderin çekilişi yaptığımız yer.

Her şeyi size açıklamaya başlamadan önce, tekrar vurgulamak istiyorum. Onları Instagram gönderisinde bırakmak zorunda olduğunuzdan şüpheleniyorsanız, ayrıca çekilişe katılmak için sürecin geri kalanını tamamlıyor. Bu yazının yorumlarında şüphe bırakmaya değmez.

Schneider Electric BVX700LI-GR UPS nasıl kazanılır

Schneider Electric UPS BVX700LI-GR hakkındaki şüphelerinizi çözmenin bir ödülü olabilir: bu UPS’i sizin için kazanın. Çekilişe katılabilmek için bir dizi adımı gerçekleştirmeniz gerekir. sosyal ağ Instagram aracılığıyla. Katılmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

  1. Instagram’da @xataka’yı takip edin.
  2. Instagram’da @schneiderelectric_es hesaplarını takip edin.
  3. Bu yayının yorumlarında cihaz hakkında şüpheler bırakın.

Girişler sınırsızdır, yani birden fazla soru göndererek cihazı alma şansınızı artırabilirsiniz. Her biri ayrı ayrı yapılmalıdır. Son başvuru tarihi 9 Kasım 2021 saat 23:59’dur. (sadece İspanya için geçerlidir). İşte tüm bilgiler ve yasal dayanaklar.

UPS veya Kesintisiz Güç Kaynakları, elektriğe taktığınız cihazlardır ve ardından bilgisayarınızı veya sizi korumak istediğiniz cihazı UPS’e takınız. Bunun gibi modellerin birkaç işlevi vardır, ancak asıl olan küçük bir pile sahip olmaktır, böylece güç kesilirse, cihazlarınızı birkaç dakika açık tutabilirsiniz. Bu şekilde, yaptığınız her şey birdenbire kesilmeyecek.

Bununla kendinizi birden fazla hayal kırıklığından kurtarabilirsiniz. Ve sadece önemli bir toplantının bir elektrik kesintisi nedeniyle uyarı yapılmadan kapatılmasının ne kadar rahatsız edici olduğu için değil. Ayrıca bilgisayarınızın hatalı kapanmasını ve hatalara maruz kalmasını da önlemiş olursunuz, üzerinde çalıştığınız dosyaları kaydetmek için zamanınız olacak bilgisayarı kapatmadan önce.

Buna ek olarak, Schneider Electric BVX700LI-GR’de ayrıca pili kullanmadan elektrik şebekesinde aşırı yüklenmeleri önlemek için otomatik bir voltaj düzenleme sistemi ve mevcut şebekenin durumunu ve olup olmadığını öğrenebileceğiniz hızla susturulabilen bir LED ve alarm bulunur. herhangi bir sorun var.

Bu içerik, Xataka ile marka arasındaki bir işbirliği ve sponsorluktur, ancak senaryo veya tema seçimi konusunda herhangi bir anlaşma yoktur. Editoryal içerik tamamen Xataka.https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js tarafından hazırlanmıştır.

– Haberler Schneider Electric BVX700LI-GR UPS ile ilgili sorularınızı bize gönderin: çekilişe katılın ve bu UPS sizin olabilir aslen yayınlandı Xataka Yubal Fernandez tarafından.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…