Satışta Samsung Galaxy Fit2 bilezik: şimdi sadece 40,96 €

bu aktivite bilezikleri veya akıllı bantlar Günümüzde her türlü insan tarafından en çok kullanılan aksesuar veya aksesuarlardan biridir. Hem günlük fiziksel aktivitelerini kontrol etmek isteyenler hem de bileğine mobil bildirimler almak isteyenler veya kalp atış hızı, uyku kalitesi veya seviyesi gibi sağlıklarının bazı yönlerini kontrol ettirmeleri gerekenler için çok faydalılar. uyku oksijen doygunluğu.

İnternette basit bir arama bize yüzlerce sonuç gösterebilir, ancak gerçek şu ki, güvenilir veriler gösteren kaliteli bir aktivite bileziği almaya kararlıysak, referans markalardan birine güvenmek en iyisidir. Bu durumda Samsung onlardan biri, bu da tamamen bilinmeyen üreticilerin diğer modellerinden çok daha fazla para harcamamız gerektiği anlamına gelmiyor.

Samsung Galaxy Fit2 için teklif

Spesifik olarak, artık bir bilezik satın almak mümkün Samsung Galaxy Fit2 karşı konulmaz bir fiyata sunuluyor. Amazon’un uyguladığı indirim sayesinde sadece 40,96 Euro fiyatla satın alabileceğimiz harika özelliklere ve işlevlere sahip bir model.

Bu, üreticinin kendisine göre 49 avro olan resmi fiyatı üzerinden pratikte 10 avroluk bir tasarrufu temsil ediyor, ancak Amazon zaten 46,68 avroluk indirimli fiyatla teklifin bir parçası.

Çok eksiksiz ve kaliteli aktivite bilekliği

Bu Galaxy Fit2, hafif ve rahat tasarıma sahip bir bilekliktir, yalnızca bir 11,1 mm kalınlık, bu yüzden farkında olmadan giyeceğiz. Suya dayanıklı, 50 metreye kadar dalabilen, havuzda gönül rahatlığıyla yüzebileceğimiz akıllı bilekliklerden biri olan bir modeldir.

Egzersiz rutinimizi algılayabilir ve farklı sporları otomatik olarak tanır cihazla etkileşime girmemize gerek kalmadan ilk andan itibaren takip etmek için. Samsung Galaxy Fit2 kat edilen mesafeyi, aktif süreyi, kalp atış hızını ve yakılan kalorileri takip eder. Ayrıca, kalitemizle ilgili çeşitli faktörleri de ölçer. uyumak ve hatta bunu geliştirmek için bize bazı ipuçları sağlar.

Ancak hepsi bu kadar değil, çünkü Samsung Health uygulaması aracılığıyla sağlık seviyemizi de yönetip kontrol edebileceğiz. stresyine bileziğin kendisinden bunun için bize yardım ediyor, bunun için bazı nefes egzersizleri öneriyor.

Her durum için mükemmel bir aksesuar haline getirmek için düzinelerce küre arasından seçim yapmanıza olanak tanır, özellikle 70’den fazla farklı indirilebilir modeli vardır. Vurgulanması gereken bir diğer detay ise büyük özerkliğidir. tek şarjla 21 güne kadar kullanım. Ellerimizi yıkamayı ve böylece uygun hijyeni korumayı hatırlatmak gibi en ilginç işlevlerinden bazılarını unutmadan, bugün çok önemli bir şey. Bu modelin boyutları 46,6 x 18,6 x 11,1 mm ve sadece 21 gram ağırlığında.

Girişte Samsung Galaxy Fit2 bilezik satışta: Şimdi sadece 40,96 €’ya Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…