Satışta olan bu akıllı ampullerle bağlantılı bir ev yaratın

Bugün, bağlantılı bir ev oluşturmak her zamankinden çok daha kolay. Birkaç yıl önce, bu tür ürünlere sahip olmak çok az sayıda cebin ulaşabileceği bir lükstü. Ama neyse ki işler değişti ve artık bu gadget’ları çok daha makul bir fiyata alabilirsiniz. Daha fazlası, gibi bazı promosyonları dikkate alarak akıllı ampul fiyatları sizin için seçtiklerimiz.

Bağlantılı bir ev yaratmak istiyorsanız, temel ürünlerden birinden bahsediyoruz. Her şeyden çok, çünkü akıllı ampul ile ışığı cep telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz, yoğunluğu, rengi değiştirebilirsiniz… Haydi, seçenekleriniz tükenmeyecek. En iyisi mi? Üstelik bunu her yerden yapabilirsiniz.

Uyuyor ve çocuğunuzun ağladığını duyuyor musunuz? Oraya gitmeden bir an önce odasının ışığını yakar. Ya da tatile giderken yerleşik bir kalıp bırakmak isteyebilirsiniz. Bu sayede evinizdeki ampuller belirli zamanlarda açılıp kapanacaktır, böylece yabancı eşya sevenler her an evinizde insan olduğunu düşünecektir.

Gördüğünüz gibi akıllı ampullerin sunduğu avantajlar oldukça ilgi çekici. Bu nedenle, sizin için seçtiğimiz farklı teklifler sayesinde bu gadget’ı uygun fiyata satın alma fırsatını kaçırmayın.

Yeelight 1SE E27

Yeelight 1SE E27 Akıllı Ampul

Bu derlemeye Xiaomi’nin en sembolik modellerinden biriyle başlıyoruz. Evet, üreticinin ayrıca cep telefonunuzla kontrol edebileceğiniz bağlı ürünler bölümü vardır. ve bu Yeelight 1SE ampul tipi E27 En büyük referanslarından biridir. Sınırlı bir süre için %48 indirimle satın alabileceğiniz ve hayal ettiğinizden çok daha ucuza mal olan çok eksiksiz bir ürün. Bu indirime sahip olmak için neyi bekliyorsunuz!

Slitinto akıllı ampul

Slitinto akıllı ampul

Dikkate alınması gereken bir başka mükemmel seçenek de Slitinto üreticisinin bu akıllı ampulüdür. Her türlü lambada kullanabilmeniz için E14 dişli bir model. Hem Alexa hem de Google Asistan ile uyumludur, bu nedenle sunulan bu WiFi ampulünü kullanırken seçeneklerden mahrum kalmayacaksınız.

TECKIN akıllı ampul

TECKIN akıllı ampul

TECKIN üreticisi, konu ucuz akıllı ampul satın almak olduğunda en büyük referanslardan biridir. Ve bu durumda, amiral gemisi ürünlerini E27 versiyonunda yüzde 19 indirim sayesinde demonte bir fiyata sunuyorlar. Ayrıca, evinizdeki farklı odaları otomatikleştirmeye başlayabilmeniz için iki üniteden oluşan bir pakettir.

Meross akıllı ampul

Meross akıllı ampul

Daha ucuz akıllı ampuller satın almak için bu en iyi tekliflerle devam ederek, bunu önerme fırsatını kaçırmak istemedik. Meross imza paketi. Apple HomeKit ekosistemiyle uyumlu ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir ürün.

TP-Link akıllı ampul

İstediğiniz aynı şey, yalnızca beyaz ışık veren, ancak yoğunluğunu kontrol edebileceğiniz akıllı bir ampul. Bu durumda, TP-Link firmasından bu modeli tavsiye etmek istiyoruz. 2700 – 3000 K arasında renk sıcaklığı sunar ve şimdi demonte bir fiyata satın alabilirsiniz.

Topes de Gama’da ilk olarak sunulan bu akıllı ampullerle bağlantılı bir ev oluşturun girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…