Satışta Galaxy: Bu Samsung’u 200 Euro’dan daha ucuza alın

Bu Telefon Evi teklifi sayesinde Samsung’un cep telefonlarından birini beklediğinizden daha ucuza alabilirsiniz. bu Galaksi A31 elinizin altında sadece 179 euro ile kendi versiyonunda 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı.

Kore cihazı ile geliyor 6.5 inçlik bir ekranBiri Samsung tarafından üretilen işlemciler ve 4 kamera onun arkasında. En ucuz Samsung terminallerinden biri hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatıyoruz.

Koreli firmanın en ucuz orta sınıflarından biridir.

Samsung Galaxy A31 ile kazandığınız her şey

Samsung terminali var güzel ve sade bir tasarım, ayrıca kısa bir süre önce analiz ettiğimiz Samsung Galaxy A51’i anımsatan bir arkaya sahip. Önünde, Super AMOLED teknolojisine ve 6,4 inç’e ulaşan Full HD+ çözünürlüğe sahip bir panel. Panelin altında parmak izi okuyuculu damla şeklinde bir çentik buluyoruz.

Şasinin altında helyum P65, MediaTek tarafından oluşturulan 8 çekirdekli bir işlemci. sürümlerinin yanında bulabilirsiniz. 4 GB ve 6 GB RAM. arasında seçim yapma olanağına da sahip olacaksınız. 64 GB ve 128 GB depolama. Daha fazla alana ihtiyacınız varsa endişelenmeyin, microSD kartlarla kapasitesini artırabilirsiniz.

  • MediaTek Helio P65
  • 6.4″ Süper AMOLED Full HD+ ekran
  • 4 GB RAM ve 64 GB bellek
  • 4 arka kamera
  • 5.000 mAh pil
  • Kulaklık jakı, NFC, FM radyo

Samsung ekledi Bu Galaxy A31’in arkasındaki 4 kamera: bir ana sensörle karşılaştık 48 megapiksel ve f/2.0, 5 megapiksel derinlik sensörü, 5 megapiksel makro lens ve 8 megapiksel ultra geniş açı. Önündeki çentikte 20 megapiksel kamera.

Samsung cihazında ayrıca 5.000 mAh pilile uyumlu 15W’a kadar hızlı şarj. Alt çerçevede bir USB-C bağlantı noktası – başka bir şey beklemiyorduk – ve ayrıca NFC bağlantısına sahip. Bu son özellik sayesinde cüzdanınızı çıkarmadan ödeme yapabilirsinizgibi uygulamalar yardımıyla GooglePay.

200 Euro’dan daha az bir fiyata bu Samsung Galaxy A31 ile başarısız olamazsınız. Geleneksel bir üreticiden ucuz bir cihaz arıyorsanız, artık etrafta dolaşmak zorunda değilsiniz.

Daha fazla bilgi: Tarihsel üst düzey: Huawei P30 Pro fiyatını düşürdü

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Sunulan Galaxy girişi: Bu Samsung’u 200 Euro’dan daha düşük bir fiyata alın ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…