Satışta dizüstü bilgisayar sırt çantaları: bu modellerle tasarruf edin

Her gün işe ya da okula gitmek için dizüstü bilgisayarıyla evden ayrılan birçok insan var. Gerçek şu ki, günümüzde çok az yer kaplayan ve çok hafif olan, her çantada kolayca taşınabilen modeller var, ancak ideal olan onları her zaman iyi korunmuş halde taşımaktır. Bu durumda, en yaygın olanı bir dizüstü bilgisayarlar için özel olarak tasarlanmış sırt çantası. Bu şekilde, onu herhangi bir kazara darbe veya düşmeden her zaman düzgün bir şekilde koruyarak rahat bir şekilde taşıyabiliriz.

Halihazırda yenilenmesi gereken bir sırt çantanız varsa veya dizüstü bilgisayarınızı korumalı bir şekilde taşımak ve çantanızda taşırken çizilmesini veya zarar görmesini önlemek için bir sırt çantanız varsa, o zaman size indirimdeki bazı dizüstü bilgisayar sırt çantası modellerini göstereceğiz. bugün ilginç bir tasarrufla bulun.

İndirimli Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantaları

Xiaomi Mi İş

15,6 inç’e kadar dizüstü bilgisayar için geniş kapasiteli sırt çantası ve diğer aksesuarların saklanması için alan. Omuzdaki yükü azaltmak için S-şekilli kayış ve bilgisayarı tam konforla içeri ve dışarı taşıyabilmek için geniş açıklık. Polyesterden yapılmış olup 26 litre kapasite sunar ve yaklaşık 930 gram ağırlığındadır.

Tucano BKVAR

Bu Tucano modeli, dizüstü bilgisayarlar ve MacBook’lar veya büyük tabletler gibi diğer cihazlar için bir sırt çantasıdır. Dizüstü bilgisayarımızı korumak için ekstra dolgulu bir iç bölmeye, daha fazla konfor için ergonomik ve dolgulu sırt ve omuz askılarına, birkaç bölmeye ve çok hafif bir ağırlığa sahiptir. 15,6 inç’e kadar dizüstü bilgisayarlarla uyumludur.

Xiaomi Kentsel

Çok modern ve kentsel bir tasarıma sahip bu sırt çantası, 15,6 inç’e kadar bir dizüstü bilgisayarı tutabilir. Polyesterden yapılmıştır, yaklaşık 17 litre kapasite sunar ve omuzlardaki basıncı ve yükü azaltmak için S şeklinde kayışlara sahiptir. Kayışlar ve sırtlık daha fazla konfor için dolguludur ve dizüstü bilgisayarımızı yağmurdan korumak için 4. seviye su geçirmezlik sunar.

Vaka Mantığı WMBP115GY

Bu Case Logic WMBP115GY, 40 litreye kadar geniş bir kapasite sunan 15,6 inç’e kadar dizüstü bilgisayarlar için bir sırt çantasıdır. Yüksek kaliteli ve çok hafif malzemeden üretilmiştir, bu da giymeyi çok rahat hale getirir. Dizüstü bilgisayar için ana bölmeye ek olarak, tablet için başka bir bölmeye ve şarj cihazları gibi günlük kullandığımız diğer aksesuarları saklamamıza izin veren birkaç cep vardır. Satış fiyatı 28.06 Euro’dur.

Zırh Altında

Bu sırt çantası daha genç ve sportif bir kesime sahip ancak dizüstü bilgisayarımızı rahatça taşımak için tasarlandı. Aynı zamanda su geçirmez, dolgulu tutacakları ve dizüstü bilgisayarımızın güvenli ve emniyetli olması için özel bir bölmesi olan bir model. Ayrıca diğer kolay erişilen fermuarlı bölmelere ve su şişelerini taşımak için bir file cebe sahiptir ve içine sıvılar dökülmez.

Satışta dizüstü bilgisayarlar için sırt çantaları: Bu modellerle tasarruf edin girişi, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…