Satın alabileceğiniz en iyi WiFi hava temizleyicileri

bu Hava temizleyicileri Her zamankinden daha modalar. Gerçek şu ki, bu küçük cihazlar bize evde çok daha saf ve sağlıklı bir hava sunmanın yanı sıra enfeksiyonların ve virüslerin havada dolaşmasını önlemek için özellikle yararlı bir araç. Bu yüzden evinizde eksik olmaması gereken bir unsurdur.

Gerçek şu ki, bir hava temizleyici satın alırken sunulan teklif son derece çeşitlidir, bu yüzden sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir model seçmenize yardımcı olacak bu kılavuzu hazırlamak istedik.

HEPA filtrelere sahip olması önemlidir.

Hava temizleyicileri

Pek çok arıtıcıda bu öğenin bulunmadığına ve havayı temizlemenin hayati önem taşıdığına inandığımıza dikkat edilmelidir, bu nedenle bu tür filtreleri olmayan herhangi bir cihazdan kaçının. Eğer bilmiyorsan, HEPA filtresi, çevreyi arındırmaktan sorumlu küçük bir kutudur. Darbe ve engelleme mekanizmaları yoluyla 0,3 mikrondan fazlasını kaldırabildiğini unutmayın. Size bir fikir vermesi açısından, havada yüzen parçacıkların %99,7’sini ortadan kaldırma yeteneğine sahiptir, bu nedenle işlevselliği garanti edilenden daha fazladır.

Hiç şüphesiz alerjisi olan kullanıcılar için çok faydalı olacak bir unsur. İyi bir hava temizleyici ile polenlerin neden olduğu sorunları unutun. Çok önemli gördüğümüz bir diğer unsur ise bağlantı seçenekleri. Evet yapabilirsin WiFi hava temizleyicileri satın alın Böylece onları cep telefonu üzerinden kontrol edebilirsiniz. Ve geleneksel bir modele göre sundukları avantajlar, satın alma işleminizi kesin bir başarı haline getiriyor.

WiFi temizleyicilerin avantajları

Hava temizleyicileri

Bağlı bir modelin geleneksel bir modelden daha yüksek bir fiyatı olduğu açıktır, ancak karşılığında satın alma işleminizi tam bir başarıya dönüştüren bir dizi işlev kazanırsınız. Başlangıç ​​olarak, fikri bu cihazı cep telefonunuzdan kontrol edin bir dizi olasılık açar. Belki yatakta uzanıyorsunuz ve odayı arındırmak istiyorsunuz. Bu tür bir modelle, onu etkinleştirmek için kalkmanız gerekmeyecek. Ya da belki çalışıyorsunuz ve eve geldiğinizde saf ve temiz bir ortamın tadını çıkarabilmeniz için arıtıcının çalışmaya başlamasını istiyorsunuz.

Ve dikkatli olun, WiFi bağlantısı olan modellerde genellikle bir evinizdeki hava kalitesinin her parametresini kontrol etmenizi sağlayacak özel uygulama. Ve seviyelerin normal sınırları aştığını tespit ederse, cihazı etkinleştirmek için size bir push bildirimi gönderir.

Dikkate alınacak modeller

Size söylediğimiz gibi, teklif çok çeşitli, yaptığımız küçük rehberle ihtiyaçlarınıza en uygun modeli nasıl seçeceğinizi bileceksiniz. Bununla birlikte, kafanızı ısıtmak istemiyorsanız, satın alabileceğiniz en iyi akıllı hava temizleyicileri seçtiğimiz özel derlememizi kaçırmayın.

Farklı fiyat aralıklarındaki modeller, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun modeli bulabilmeniz için. Tabii ki, hepsi işlevlerini mükemmel bir şekilde yerine getiriyor, yalnızca daha pahalı modellerin daha büyük bir odayı arındırmak için daha fazla seçeneği ve kapasitesi var.

Philips 4000i Serisi AC4236/10

Philips 4000i Serisi AC4236/10

Listemize aşağıdakilerden biri ile başlıyoruz. satın alabileceğiniz en iyi hava temizleyicileri eviniz için. Philips 4000i Serisi AC4236/10, telaffuzu neredeyse imkansız olan bir ada sahiptir, ancak satın alma işleminizi kesin bir başarıya dönüştüren bir dizi işlevi gizler. En iyi sonuçları elde etmek için arıtıcınızın her son parametresini ayarlamanıza izin verecek eksiksiz uygulamasını vurgulayın.

VOCOlinc Hava Temizleyici

VOCOlinc Hava Temizleyici

İkinci olarak, VOCOlinc firmasından bu etkileyici hava temizleyicimiz var. Geniş olduğu için kullanımı çok basit bir model. 5.1 inç ekran cep telefonunu almak istemiyorsanız farklı modları ayarlayabilirsiniz. Bir de buna ana ses asistanları için destek sunmasını ekleyin ve sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir ürününüz var.

Hoover H-PURIFIER 300 – HHP30C

Hoover H-PURIFIER 300 - HHP30C

Ve satın alabileceğiniz WiFi bağlantılı en iyi hava temizleyicilerinden biri olan Hoover H-PURIFIER 300 – HHP30C’ye ne dersiniz? Bu özel model, özellikleriyle dikkat çekiyor. ultra sessiz motor, böylece hiçbir şey tarafından rahatsız edilmeden geceleri çalışır durumda bırakabilirsiniz.

Aiibot Hava Temizleyici

Aiibot Hava Temizleyici

Yine de cep telefonunuzla kontrol edebileceğiniz ve aynı zamanda çok hızlı çalışan bir hava temizleyici arıyorsanız. Bu durumda Aiibot firmasının bu modelini kaçırmamalısınız. Bir ürün ayık tasarım ve bu, bir evi sadece 20 dakikada arındırabilmesiyle öne çıkıyor.

HIMOX hava temizleyici

HIMOX hava temizleyici

HIMOX firması, kalite-fiyat oranının en büyük temsilcisi olduğu yüksek bir kataloğa sahiptir. Ve 80 metrekareye kadar bir odayı arındırmaya yetecek güce, cep telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz WiFi bağlantısına ve çok cazip bir fiyata sahip bu modelde net bir örneğimiz var.

Xiaomi Mi 3H Hava Temizleyici

Xiaomi Mi 3H Hava Temizleyici

Satın alabileceğiniz en iyi WiFi hava temizleyicilerini bulacağınız bu derleme ile devam ederken, ailesinin en son baskısını önerme fırsatını kaçırmadık. Xiaomi temizleyiciler. Bu durumda, ana ses asistanlarına destek sağlamasıyla öne çıkan ayık görünümlü bir model buluyoruz.

Levoit Hava Temizleyici

Levoit Hava Temizleyici

Levoit firmasından, işlevini yerine getirmekten daha fazlasını yapacak bir modele dönüyoruz. Bu özel model, Arıtıcının her türlü parametresini en basit şekilde ayarlamanızı sağlayacak VeSync uygulaması.

IKOHS hava temizleyici

IKOHS, en iyi hava temizleyicilerinden biri

Bir başka mükemmel seçenek de bu imza modelidir. IKOHS. Dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz mükemmel bir hava temizleyiciden bahsediyoruz. Hepsi, istediğiniz yere basit bir şekilde taşımanıza izin verecek çok küçük bir boyut sayesinde. Uzun boylu bir ürüne sahip olmak için çok rahat taşımak için tutamağını ekleyin.

HIMOX hava temizleyici

HIMOX hava temizleyici

Sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak ve gerçek bir yıkım olan bir fiyatı olan başka bir hava temizleyici önermek için üretici HIMOX’a geri dönüyoruz. A Çok sessiz bir ürün, geceleri sorunsuz kullanabilirsiniz.

Xiaomi Mi Hava Temizleyici 3C

Xiaomi Qingping Hava Dedektörü Lite'ı Kullanma

En iyi bağlantılı hava temizleyicilerinin bu derlemesini büyük bir pazarlıkla kapatıyoruz: Xiaomi Mi Hava Temizleyici 3C, WiFi bağlantısı ve gerçek bir skandal fiyatı var. 106 metrekareye kadar bir odayı temizleme özelliğini ekleyin ve rakipsiz bir ürününüz var.

Satın alabileceğiniz en iyi WiFi hava temizleyicileri girişi ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…