Şarkı söylemeyi, akort etmeyi ve başarılı olmayı öğrenmek için en iyi uygulamalar!

Müzik okuluna gitmeden doğrudan cep telefonunuzdan şarkı söylemeyi öğrenmenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Nasıl olduğunu bilmek istiyorsan, bizimle kal, sana açıklayalım.

Şu anda başvurular var şarkı söylemeyi öğren asla bir şarkı söyleme öğretmeninin ve bir müzik okulunda öğrendiğiniz her şeyin yerini alamasalar da, bilmenizi sağlarlar. tekniği geliştirmek için bazı ipuçları ve tavsiyeler şarkı söylerken.

Şarkı söylemeyi, akort etmeyi ve başarılı olmayı öğrenmek için en iyi uygulamalar!

Size bir el vermek için bir en iyi seçeneklerin derlenmesi ne için bulabilirsin cep telefonunuza indirin ve pratik yapın boş zamanlarında, nerede ve ne zaman istersen. Ne olduklarını bilmek ister misin? Onları keşfetmek için bize katılın.

Daha fazla bilgi: Mekaniği öğrenmek için en iyi 7 uygulama

Şarkı söylemeyi öğrenmek için en iyi uygulamalar

  • VoxAraçlar
  • Şarkı Söylemeyi Öğren
  • şarkı söylemeyi öğren
  • PicPlayPost tarafından Acapella
  • Swiftcales – Vokal Eğitmeni
  • Şarkı Öğrenin | Vokal Dersleri
  • Vokal Kolaylığı

kesinlikle arıyorsanız şarkı söyleyen uygulamalar, indirmek için yüzlerce seçenek bulacaksınız. Ancak bunların hepsi sizin için gerçekten yararlı olmayacak veya bir şarkıcı olarak gelişmenize yardımcı olmayacak. Bu nedenle, size ne olarak düşündüğümüzü gösteriyoruz. indirebileceğiniz en iyi alternatifler.

VoxAraçlar

VoxAraçlar biridir en popüler uygulamalar isteyenler için şarkı söylemeyi öğren. Çok sezgisel ve kullanımı kolay olmasının yanı sıra, alet takımıbirlikte teorik ve pratik alıştırmalar bu da onu bugün en eksiksiz seçeneklerden biri yapıyor.

VoxAraçlar

Vox Tools şu anda şarkı söylemeyi öğrenmek için en popüler uygulama olabilir

tasarlanmış ispanyaiçeriği tarafından geliştirilmiştir vokal tekniği öğretmenlerikiminle doğrudan iletişim kurabileceğiniz ses tonunu geliştirihtiyacınız olan profesyonel eğitim ve tavsiyeleri tamamen ücretsiz alın.

Şarkı Söylemeyi Öğren

Vokalist Lite bir ücretsiz şarkı söylemeyi öğrenmek için mükemmel bir uygulama ve mobil cihazınızdan. farklı aracılığıyla vokal efekt ayarları ve vokal ısınma egzersizlerikendini geliştirebilirsin beceri ve ses aralığı başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar değiştiği için hangi seviyede olursanız olun.

Ücretsiz şarkı söylemeyi öğrenmek için Şarkı Söylemeyi Öğrenin

Learn to Sing, ücretsiz şarkı söylemeyi öğrenmek için mükemmel bir uygulamadır.

Esas olarak şarkı söylemeye başlamak isteyenlere yöneliktir, sesi akort etmek için idealdir. profesyonel şarkıcılarçünkü kullanıcının doğru sonuca ulaşana kadar tekrar etmesi gereken kısa bir melodi kullanır.

şarkı söylemeyi öğren

Popüler video oyununu hiç oynadıysanız “Gitar kahramanı”, ondan ilham aldığı için kesinlikle bu uygulama ile kendinizi çok özdeş hissedeceksiniz. şarkı söylemeyi öğrenmek bir ideal tamamen ücretsiz uygulama şarkı söylerken sesini geliştirmek için.

sahip farklı egzersizler Şarkı söylemeye başlayanlar için en temel seviyeden, daha deneyimli olanlar için daha ileri seviyelere kadar her seviyeye uyarlanmıştır.

Şunlar da hoşunuza gidebilir | Ücretsiz müzik indirin: 2021’de kullanabileceğiniz en iyi uygulamalar ve web siteleri

Uygulama size izin verecek bir egzersiz seç size nasıl yapmanız gerektiği söylenecek doğru notayı uygulayarak şarkı söyle. Testi bitirdikten sonra performansınız üzerinden bir not alırsınız, böylece gelişmeye devam edebilirsiniz.

PicPlayPost tarafından Acapella

sesini test etmek ister misin a capella söylemek? O zaman bu sizin için mükemmel bir uygulama. bir capella sana izin verir yeteneğinizi gösterin ve sesinizin potansiyelini öğrenin. Yani biri iyi şarkı söyleyip söylemediğinizi bilmek için en iyi uygulamalar.

Bu yetmezmiş gibi, yapabilirsin kayıtlarınızı düzenleyin ve hatta müzik videoları oluştur doğrudan uygulamadan. Dilerseniz topluluğun bir parçası olun bir capella ipuçları, müzik alışverişi yapmak ve bir şarkıcı olarak gelişmek.

Swiftcales – Vokal Eğitmeni

Biri en eksiksiz uygulamalar ne için bulabilirsin bedava şarkı söylemeyi öğren. Müzik okuyorsanız veya zaten sanat dünyasındaysanız, size yardımcı olacaktır. sesinizi eğitin ve önceki ısınmaları yapın başlamadan önce.

sahip çoklu özelleştirme seçenekleriitibaren kendi terazini yarat ilerlemenizi kaydedene kadar. Şüphesiz bunlardan biri daha eksiksiz ve profesyonel alternatifler ödemeye gerek yok. Tek olumsuz yanı, sahip olduğu içerideki reklamlar.

Şarkı Öğrenin | Vokal Dersleri

ulaşmak ister misin sesinizin maksimum potansiyeli? Şarkı Öğrenin | Vokal Dersleri Günlük pratik yapmanız için tasarlanmış bir uygulamadır. İçeride, farklı olanı tanımak için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız. vokal teknikleri büyük bir şarkıcı olmak için gereklidir.

En dikkat çekici şey, uygulamanın kendisinin size bir sesinizden geri bildirim ve maksimum potansiyele ulaşmak için geliştirebileceğiniz yönler nelerdir? ses tellerine zarar ver.

Vokal Kolaylığı

Şarkı söylemeyi öğrenmek için son seçim uygulamamız Vokal Kolaylığı. Çalışması çok benzer bir müzik öğretmeniyle şarkı söylemekbu sadece sesinizi değil, birçok yönden gelişmenize yardımcı olacaktır.

Bir profesyonel gibi şarkı söylemeyi öğrenmek için Vokal Kolaylık

Vocal Ease ile bir profesyonel gibi şarkı söylemeyi öğrenin

harika bir şekilde farklı temel egzersizlerin seçimi çok eksiksiz: seslendirme ve eğitimişitmeyi iyileştirmek için özel olarak tasarlanmış müzik kulağını keskinleştir, her büyük şarkıcının vazgeçilmez bir yönü. Bu yetmezmiş gibi, bu bir uygulama tamamen ücretsiziçinde bazı reklamlar olsa da yine de harika bir alternatif.

Daha fazla bilgi: Cep telefonunuz için bu 7 uygulamayla piyano çalmayı öğrenin

Artık tüm bunları bildiğine göre şarkı söylemeyi öğrenmek için uygulamalar Ayrıca ücretsiz olarak, tüm sanatsal becerilerinizi ortaya çıkarmanın ve sesinizle herkesi büyülemenin zamanı geldi. Onlarla becerilerinizi geliştirebileceğinizi ve tam müzik potansiyelinize ulaşın bir bütün olmak Rock yıldızı.

seni hatırlıyoruz | Android için bilmediğiniz 3 ücretsiz müzik çalar

Öte yandan, ücretsiz müzik indirmeyi öğrenmek için sizi bu makaleye davet ediyoruz: 2021’de kullanabileceğiniz en iyi uygulamalar ve web sayfaları, onları kesinlikle seveceksiniz.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Şarkı söylemeyi, akort etmeyi ve başarılı olmayı öğrenmek için en iyi uygulamalar! ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…