Şans! Smart TV OLED Philips gülünç bir indirimle

Bir ürünü alabileceğiniz pek çok durum yoktur. indirim bir daha var olmayacağı pratikte kesindir. Şu anda olan şey bu Philips OLED Akıllı TV şu anda Amazon’da neredeyse saçma sayılabilecek bir fiyatla satın alabilirsiniz.

Bahsettiğimiz model Philips 65OLED854/12 oldukça geniş ekrana sahip ve her türlü içeriğin keyfini olağanüstü kalitede çıkarmanızı sağlayan bir TV. Bunu söylememin en büyük nedeni bir panele sahip olması. OLED 4K çözünürlüklü ve içerikle uyumlu HDR10+, bu nedenle üretebildiği renk yelpazesi son derece geniştir ve mükemmel gerçekçilik sağlar. Ayrıca, gibi teknolojilere sahiptir. P5 Pro Mükemmel Görüntü Motoru ekranda görülen tüm hareketleri optimize eden, özellikle oyunlarda çok olumlu olan bir şey.

Philips 65OLED854 OLED Akıllı TV

Bu Philips OLED Smart TV’de bulunan işletim sistemi, bahsettiğimiz için şu anda var olan en gelişmiş sistemlerden biridir. AndroidTV. Bu, aralarında akış platformları kadar çok oyunun olmadığı her türlü uygulamayı kurmak için mükemmel bir kapasite sağlar. Ve çalışmanın mükemmel olmasını sağlamak için bu televizyonun içinde bulacağınız donanım piyasadaki en güçlü donanımlardan biridir: işlemci MediaTek MT5597; 3 GB RAM; ve 16 GB depolama alanı. Her tür içerikte (ve hatta ölçeklemede bile) performansın olağanüstü olduğunu varsayalım.

Bu Philips 65OLED854/12 için teklif

Bugüne kadar bu yüksek kaliteli televizyonu alırken bu kadar önemli tasarruf görmedik. daha az bir şey değil %35 indirim 901 Euro ödemek zorunda kalmamanızı sağlar… etkileyici bir rakam. Ayrıca, bir Prime hesabınız varsa, nakliye masrafları için herhangi bir şey eklemeniz gerekmez. Hemen satın almanız için link bırakıyoruz ve aşağıdaki ölçülere sahip bu TV’yi alma fırsatını kaçırmayın. 857.1 x 1.448.7 x 243 milimetre ve monobaz tipte olmasıdır.

Bu Philips OLED Smart TV’nin ek seçenekleri

Özellikle vurgulamak istediğimiz bir şey, bu televizyonun toplam gücü olan bir sese sahip olmasıdır. 50W (2.1), piyasada normalden çok daha yüksek. Ayrıca, aşağıdaki gibi ileri teknolojilerle uyumluluktan yoksun değildir. Dolby Atmos ve DTS HD Premium Ses. Bahsettiğimiz model bu bölümde mükemmel. Bu arada, Google’ın kendi ve Amazon’un Alexa’sı gibi sesli asistanlarla da uyumluluğu var.

Smart TV'nin Arkası Philips 65OLED854

Son olarak bağlantı bölümünün günümüzde ihtiyaç duyulabilecek tüm seçenekleri içerdiğini belirtmekte fayda var. Bir örnek, sahip olduğu dört HDMI bağlantı noktası; Chromecast’i entegre eder; o eksik değil Wi-Fi ve Bluetooth; ve hatta iki USB ve dijital optik ses çıkışı gibi ek seçeneklere sahiptir. Bu bölümde çok tamamlandı.

Giriş Fırsatı! Topes de Gama’da gülünç bir indirimle Smart TV OLED Philips ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…