Şans! Premiere Xiaomi Smart TV 55″ sadece 449 Euro

Bir süredir büyük bir televizyon almayı düşünüyor ama çok para harcamak istemiyorsanız, Xiaomi kataloğuna bakmak her zaman iyi bir seçenek. Ve Asyalı üreticinin para için büyük bir değeri olan geniş bir ürün kataloğuna sahip olmasıdır. Şimdi, şimdi olduğu gibi, onları indirimde bulursak daha da çekiciler. Xiaomi Mi TV 4S 55 inç.

Gerçek şu ki, normal fiyatıyla bu televizyon, resmi maliyeti 549 avro olduğu için makul bir fiyata en iyi 55 inç Smart TV’lerden biri olarak kabul edilebilir. Bu Mi TV 4S’nin avantajlarına sahip bir televizyon için ayarlanmış fiyatın üzerinde bir fiyat, ancak şimdi onu daha düşük bir fiyata alabiliyoruz.

55” Xiaomi Mi TV 4S’de 100 Euro tasarruf

Spesifik olarak, teklifi eBay’de buluyoruz, burada zaten resmi fiyat olan 499 avronun altında bir fiyat işaret ediyor, ancak aynı zamanda aşağıdakileri uygulayarak 50 avroluk ek bir indirim de alabiliyoruz. kupon P15XIAOMI sipariş için verilerimizi belirttiğimiz sırada.

Akıllı TV Xiaomi Mi TV 4S ön

Bu nedenle, bu 55 inçlik Xiaomi Mi TV 4S’nin nihai fiyatının 449 Euro’luk bir nihai fiyat için otomatik olarak satın alınabileceğini görebileceğiz. Bu, bir resmi fiyatı üzerinden 100 Euro’luk tasarruf. Nakliye masraflarını da içeren ve 2 ila 4 hafta arasında teslim süresi olan bir teklif.

Evde bir sinema deneyimi yaşayın

Her şeyden önce, bu Xiaomi Mi TV 4S’nin sahip olduğu belirtilmelidir. HDR10+ desteği bu da yüksek kaliteli görüntüleri ve büyük bir ayrıntı düzeyini garanti eder. Bu nedenle Netflix veya Amazon Prime’da iyi bir dizi veya film maratonu izlemek isteyenler için ideal televizyonlardan biri haline geliyor.

Ancak şüphesiz önemli detaylardan biri de işletim sistemine sahip olmasıdır. AndroidTVGoogle’ın oyun ve uygulama mağazasına erişebildiğimiz, istediğimiz her şeyi hızlı ve kolay bir şekilde televizyonumuza yükleyebildiğimiz akıllı televizyonlar sistemi.

Akıllı TV Xiaomi Mi TV 4S chromecast

Google ortamına belirli bir tercihi olanlar için, Google’ın kendisi tarafından sertifikalandırılmış bir model olduğunu ve sahip olduğu bir model olduğunu belirtmek gerekir. yerleşik Chromecast. Bu, cep telefonumuzdan televizyona kolayca içerik göndermemizi sağlar.

Tasarım söz konusu olduğunda, 55 inçlik Xiaomi Mi TV 4S, çok çok ince bir çerçeveye sahip, yanlarda ve üstte neredeyse görünmez olan ve bir panele sahip olma hissini daha da büyük hale getiren bir Smart TV’dir. Ayrıca sahip olduğu bir modeldir. Dolby+DTS Bluetooth, WiFi, HDMI ve USB’yi içeren bir bağlantı bölümü sunan yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarabilmek için.

Giriş Fırsatı! Topes de Gama’da ilk olarak sadece 449 Euro’ya yeni 55″ Xiaomi Smart TV görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…