Şans! Ev ve kullanımı kolay 3D yazıcı satışta

Üç boyutlu dünyaya tutkuluysanız ve bir 3D yazıcı ile ilk adımlarınızı atmaya başlamayı düşünüyorsanız, bu dünyaya girmenizi ve kreasyonlarınızı gerçeğe dönüştürmenizi sağlayacak bir model arıyor olabilirsiniz. Bu nedenle, bunun harika bir seçenek olabileceğini düşündük. 3 boyutlu yazıcı şu anda ilginç bir teklifle bulabileceğimiz.

Söz konusu model, ender 3 max 3d yazıcıodamızda herhangi bir yere sorunsuz yerleştirebileceğimiz, yüksek hassasiyetli baskı sunan ve 30 x 30 x 34 cm’ye kadar nesneleri basabilmemizi sağlayan küçültülmüş bir model.

Kendi adına, yazıcının kendisi aşağıdaki boyutlara sahiptir: 66 x 55 x 30,5 cm ve 13,18 kg ağırlığında, bu yüzden evimizin herhangi bir yerine yerleştirmek ve hatta bir yerden diğerine sorunsuz bir şekilde taşımak kolaydır. Yazıcının sürekli ve tamamen güvenli bir şekilde 100 V veya 240 V’ta kullanılmasına izin veren bir Meanwell güç kaynağına sahiptir.

bir çok sessiz anakart, yazıcının gürültüsünü büyük ölçüde azaltan yüksek verimli Alman TMC2208 denetleyicileri ile donatılmıştır. Bu sayede çok daha sessiz bir çalışma ortamı elde edebiliyoruz.

Bu Ender 3 Max yazıcıda bir Carborundum cam platform ısıya karşı büyük direnç sunar ve baskıların çok daha iyi yapışmasına yardımcı olur ve daha kolay çıkarılabilir. Ayrıca çift soğutma fanı ile donatılmıştır. Eksenel soğutma fanı her zaman ısı dağılımına yardımcı olurken, çift fan filamentin hızlı soğumasını ve daha iyi baskı sonuçlarını destekler.

bu baskı hızı 30 ile 60 mm/sn arasındadır ve gibi farklı malzeme türlerini destekler. ABS, PETG, PLA, TPU ve hatta ahşap. Elbette malzemenin çapı 1,75 mm olmalıdır.

Yaklaşık %30 İndirim Ender 3 Max 3D Yazıcı

Bu Ender 3 Max yazıcı için önerilen fiyat 414,37 Euro’dur, ancak Gearbest’te bulduğumuz teklif sayesinde şimdi neredeyse %30 indirimle alabiliyoruz. Bu, satış fiyatınızın 293,06 €. Bu da 120 Euro’dan fazla bir tasarrufu temsil ediyor.

Çok cazip bir fiyat, onu bu üç boyutlu baskı nesneleri dünyasında başlayabileceğimiz ucuz 3D yazıcılardan biri yapan ve uzun süredir her türden insan arasında çok popüler olan çok cazip bir fiyat.

Giriş Fırsatı! Satışa sunulan ev ve kullanımı kolay 3D yazıcı, Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos