Bu, cep telefonunuzu bir PlayStation'a dönüştürecek Sony denetleyicisidir.

Şans eseri ya da ne yazık ki iptal edilen 3 çılgın akıllı telefon

Bugün cep telefonu pazarında öne çıkmak kolay bir iş değil. Birkaç istisna dışında hepsi aynı işlemciye, neredeyse aynı tasarıma ve hemen hemen aynı kamera yapılandırmasına sahip olan ileri teknoloji akıllı telefonlara bakmanız yeterli.

Bu nedenle markalar, kendilerini rekabetten farklılaştırmaya gelince, zaman zaman küçük çılgın şeyler yapmaya çalışırlar. Bu, LG Wing gibi telefonlara veya daha da kötüsüne neden olabilir, Şans eseri veya ne yazık ki çok başarılı olmayan bu garip ve sıra dışı akıllı telefonlardan bazıları.

Sony Ericsson Xperia Play 2

Ne yazık ki ya da neyse ki hepimiz için Sony, bu ilginç cihazı piyasaya sürmemeye karar verdi.

Daha önce Sony Ericsson Xperia Play 2’den bahsetmiştik. Hiç gün yüzü görmemiş özel bir PlayStation cep telefonuydu ve dürüst olmak gerekirse, bunun için teşekkür etmeliyiz.

Bir akıllı telefondan daha fazlası, gerçek şu ki bu cihaz taşınabilir bir konsola benziyordu. Mobil oyunların yıllar önce elde ettiği küçük başarıyı hesaba katarsak, bu terminalin neden bir prototip olarak kaldığını hayal edebiliriz. Muhtemelen bugün, Sony konsolunun çoğu hayranı tarafından çok değerli bir ürün olurdu, ancak gerçek şu ki, kullanışlı… hiçbiri.

Xiaomi Mi Mix Alfa

Xiaomi Mi MIX Alpha, kamera

Xiaomi Mi Mix Alpha: Çin markası da başarısız

Xiaomi en sevdiğimiz markalardan biridir. Xiaomi, piyasadaki en iyi akıllı telefonları piyasaya süren şirketlerden biridir. Xiaomi, dünyanın en önemli şirketlerinden biridir. Ve tüm bunlara rağmen, Xiaomi’nin dokunduğu her şey altına dönüşmüyor. Ve değilse, dürüstçe kimsenin umursamadığı çok tuhaf bir akıllı telefon olan Xiaomi Mi Mix Alpha’ya söyleyin.

Samsung Galaxy Fold veya Huawei Mate X gibi “farklı” ürünleri takip eden bir cihaz, beraberinde oldukça farklı bir unsur, gerçekten büyük bir kavisli ekran ve yapacak çok az veya hiç olmayan bir fiyat getirdi. piyasadaki diğer telefonlarla. çin Firması, yaklaşık 2550 euro.

Xiaomi Mi Mix Alpha, bunun açık bir örneğidir. deneyler her zaman iyi gitmez bunun yanı sıra bazen sürekli olmak ve garip deneyleri geri kalanı için bırakmak daha iyidir.

Proje Ara

İptallerden bahsedersek Google hakkında konuşmamız gerekir.. Mountain View şirketi, kârsız projeleri kapatma konusunda nabzını tutmayan bir şirket olarak biliniyor, bu yüzden bu listede yer alması gerektiği açıktı.

Ara Projesi’ni hatırlıyor musunuz? Google’ın modüler akıllı telefonu olacaktı ve kullanıcıların farklı bireysel bileşenleri veya modülleri satın almasına ve bağlamasına izin veren bir akıllı telefon dış iskeleti sağlayacaktı. Bu şekilde akıllı telefonumuzu güncellemek çok kolay olurdu, çünkü onu geliştirmek için sadece yeni modüller edinmemiz gerekecekti..

Sonunda Project Ara tam da bu, sadece bir projeydi. Nasıl uygulanacağını bilmeyen ve gerçekten bilmediğimiz nedenlerle iptal edilen oldukça iyi bir fikir. Yazık çünkü sonsuz olasılıkları olurdu.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Şans eseri veya ne yazık ki iptal edilen 3 çılgın akıllı telefon girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…