Şans! 50″ Philips TV, Android ile 459 €

Artık her gün saatlerce içerik tüketmeye alıştığımıza göre, elimizde iyi bir ekrana sahip olmak her zamankinden daha gerekli. İster film izlemek, ister dizi izlemek veya en sevdiğimiz video oyunlarını oynamak olsun, doğru TV bizi bu deneyime tamamen kaptırabilir. Ve işte tam olarak bu Akıllı TV Philips 50PUS7956 Worten’den uygun fiyata alabileceğiniz 55 inç.

Bu Philips televizyon bir şey için başarılıysa, bunun nedeni akıllı led ışıkduvardan yararlanarak büyüleyici ve saran bir ışık yayan. Aslında, duygu o kadar iyi ki, onsuz nasıl yaşadığınıza inanamayacaksınız.

Buna bir eklenmeli HDR görüntü çok daha derin gölgeler ve dokular sunan oldukça canlı. Ayrıca çevrenizdeki diğer televizyonlara göre çok daha parlak ve gerçekçi olacak yüzeyler ve renkler.

Oyun için ideal olan Philips Smart TV

Bu Smart TV’de herhangi bir film veya program izlemenin bir zevk olduğu doğru, ancak gerçek şu ki, bu modelin gerçekten parladığı yer video oyunları oynarken. Mükemmel görüntü kalitesine ve doku ve renk derinliğine ek olarak, en son HDMI bağlantısı. Bu şekilde, oynamaya başladığınızda düşük bir gecikme ayarı seçebileceksiniz.

onun sözü değil ortam modu, oyun deneyimini daha da sürükleyici hale getirecek. Sonuçta bu Philips 50PUS7956’nın sunduğu parlaklık ve dokular organik ve gerçekçi.

Akıllı TV Philips 50PUS7956 ekran

Kusura bakmayın çünkü bu özellikleri, zayıf parlaklığın deneyimi tamamen mahvedebileceği diğer modellerde bulmak o kadar kolay değil. Bu, bizi diğer evrenlere daldırmak için özel olarak tasarlanmış bu Philips televizyonda olmayacak bir şey.

Bu Android TV tamamlandı

Bu da yetmezmiş gibi, bu Philips Android TV, istediğiniz içeriği istediğiniz zaman size sunabilecek. Ana ekranınız en çok rahat ve sezgisel. Favori uygulamalarımızın görünür görünmesi için onu beğenimize göre özelleştirebiliriz.

Ve bunun gibi her türlü video platformuna erişebileceğinizi söylemeye gerek yok. Netflix, HBO, Prime Video ve daha fazlası. Bu sayede en iyi film, dizi ve belgeselleri oynamanızı kolaylaştıracaktır. Ve görüntü kalitesi üstün olduğu için, en sevdiğiniz oyunların içine kendinizi tamamen kaptıracaksınız.

50 inç Philips TV

Bu Philips Smart TV’nin vurgulanması gereken bir diğer yönü, TV ile uyumluluğudur. Google sesli asistan. Bu, cihazı akıllı cihazlardan veya cep telefonunuzdaki bir Android TV uzaktan kumanda uygulamasından kontrol etmenizi sağlar.

Ve bu en iyisi değil. Bu günlerde, bu televizyonun Worten çevrimiçi mağazasında fiyatı düşürüldü. Spesifik olarak, bir %26 indirim Pişman olmayacağınız bir satın alma işleminde 150 € ‘dan fazla tasarruf edebilirsiniz.

Giriş Fırsatı! Topes de Gama’da ilk olarak 459 €’ya Android özellikli 50″ Philips TV görünüyor.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…