Samsung’un Çin’de sunduğu yeni ultra ince oyun televizyonu işte bu kadar muhteşem

Samsung, günümüzde en popüler Android telefon markası olmasına rağmenbu sadece iyi akıllı telefonlar yaparak yaşadıkları anlamına gelmez.

Çünkü Samsung beyaz eşya pazarında da bir dev ve bazı ürünlerini öne çıkarmamız gerekirse televizyonları kalıyor. Özellikle Çin’de sunulan bu muhteşem ultra ince televizyon gibilerse.

Bu yeni ve muhteşem Samsung oyun TV’si

Bu muhteşem Samsung oyun TV’si şu anda yalnızca Çin’de satılmaktadır

İyi bir televizyona sahip olmak kadar iyi bir akıllı telefona sahip olmak da önemlidir. Güney Koreli firma, Çin’de QX2 Ultra-thin Gaming TV adlı harika bir akıllı TV tanıttı ve Gizmochina’da okuduğumuz gibi, Çin, oyun ürünleri için ana pazarlardan biridir.

Diğer özelliklerin yanı sıra HDMI 2.1 ile donatılmış bu televizyonun ekranı, Full HD çözünürlükte 120 Hz yenileme hızına ve 5,8 ms gecikme süresine sahiptir ve bu da onu video oyunları için ideal kılar. Yukarıdakilerin tümüne ek olarak, bu televizyon ancak 27 mm kalınlığında olduğu için tasarımıyla dikkat çekiyor.

4K çözünürlük ile, 21:9 veya 32:9 oranını seçebiliriz.

Ve her şeye rağmen, fiyatı sunduğu her şey için çok pahalı değil.. 55 inçlik model yaklaşık 1.069 dolar değerinde olurken, 65 inçlik model yaklaşık 1.374 dolar değerinde olacak. Zaten 75 inç’e çıkmak istiyorsak, yaklaşık 2.300 dolarlık bir harcama yapmamız gerekecek.

Ürün zaten Çin’de ön satışta ve 14 Nisan’da resmi olarak satışa çıkacak. Ayrıca, rezervasyon yaptıran herkese 700 yuan değerinde bir Samsung bluetooth kulaklık, bir Tencent Aurora kutusu ve 300 yuan değerinde bir hediye kartı ücretsiz olarak verilecek.

Şimdi kendimize sormamız gereken soru şu: Bu TV Çin topraklarından mı çıkacak? Sadece zaman gösterecek.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Samsung’un Çin’de sunduğu yeni ultra ince oyun televizyonunun ilk kez Andro4all’da yayınlanması bu kadar muhteşem.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…