Samsung’un 2020’nin uygun fiyatlı üst düzey akıllı telefonu, yılın ilk büyük güncellemesini alıyor

Samsung, son iki yılda, terminallerini en hızlı güncelleyen üreticilerden biri Koreli devden bu 26 cep telefonunun zaten Android 12 güncellemesini aldığı gerçeğiyle kanıtlandığı gibi, Android’in her yeni sürümüne.

Bu anlamda Kore firmasının da bu konuda başarılı olan firmalardan biri olduğunu belirtmek gerekir. En son Android güvenlik yaması ile cihazlarınızı daha hızlı güncelleyin ve bunun iyi bir kanıtı, Samsung’un 2020’nin uygun fiyatlı üst düzey akıllı telefonunun yılın ilk büyük güncellemesini yeni aldı.

Samsung Galaxy S20 FE güncellemesi Aralık

Samsung Galaxy S20 FE 5G, Ocak 2022 güvenlik yamasını aldı

Samsung Galaxy S20 FE 5G, en son güvenlik yaması ile güncellendi

Uzman medya SamMobile’ın adamlarının bize söylediği gibi, Koreli şirket az önce ilk büyük güncellemeyi yayınladı Samsung Galaxy S20 FE 5G için Fransa, Yunanistan, İtalya, Lüksemburg, Polonya, Slovenya, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Kuzey ülkeleri ve Baltık bölgesi.

Bu yeni güncelleme, G781BXXS4DVA2 donanım yazılımı sürümüyle Samsung Galaxy S20 FE’ye gelir ve Ocak 2002 güvenlik düzeltme ekini içerir. gizlilik ve güvenlikle ilgili düzinelerce güvenlik açığını giderir ve cihaz kararlılığını ve performansını artırır.

Samsung 2020’nin sonunda Galaxy S20 FE 5G’yi piyasaya sürdü Android 10 ile, geçen yılın başında Android 11 güncellemesini aldı Bir Kullanıcı Arayüzü 3 ve şimdi Android 12’ye güncellemeye başladı OneUI 4.0.

Yukarıda belirtilen bölgelerden birinde bir Samsung Galaxy S20 FE 5G’niz varsa ve bu güncellemenin mevcut olup olmadığını kontrol etmek istiyorsanız, bölüme erişmeniz yeterlidir. Yazılım güncellemesi menüsünde bulunan Ayarlar Akıllı telefonunuzun

Halihazırda mevcutsa, düğmeye tıklamanız yeterlidir. İndir ve yükle terminalinizi en son Android güvenlik düzeltme ekiyle güncellemek için.

Samsung Galaksi

Samsung telefonlarOrta sınıf telefonlarSamsung Galaxy NoteAndroid 11, Samsung’da

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Xiaomi Mi Band 6, analiz: Akıllı bilekliğin en yeni nesline geçmeye değer mi?
  • Samsung Galaxy S21 FE, analiz: zamanında varmanın önemi
  • Google Pixel 6 Pro, analiz: hak ettiğimiz Pixel
  • Xiaomi Mi Watch, analiz: 2022’de satın almaya değer mi?
  • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
  • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası

Giriş Samsung’un 2020’nin uygun fiyatlı üst düzey akıllı telefonu, yılın ilk büyük güncellemesini alıyor, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.