Samsung, yeni Galaxy S22’yi sunacağı Unpacked 2022 etkinliğini onayladı

Bir aydan az zaman kaldığında Kore devinin yeni amiral gemileri bu 2022 için resmi olarak piyasaya sürüldü ve neredeyse tüm detayları zaten ortaya çıktı, sadece ışığı ne zaman göreceklerini bilmemiz gerekiyor ve bu anlamda Samsung, az önce onayladı. Yeni Galaxy S22’yi sunacağı Unpacked 2022 etkinliği.

Galaxy Ambalajsız 2022

Samsung, önümüzdeki ay gerçekleşecek Unpacked etkinliğinde Galaxy S22’yi tanıtacak

Samsung, Galaxy Unpacked 2022’yi tanıttı

Uzman medyadaki adamların bize söylediği gibi, Samsung Electronics’in iş başkanı ve mobil iletişim direktörü SamMobile TM Roh, Koreli firmanın resmi blogunda, Galaxy Unpacked 2022 etkinliğinin geçtiğimiz günlerde doğrulandığını doğruladığı bir girdi yayınladı. hangi yeni Galaxy S22 sunulacak, Şubat ayında yapılacakSamsung yöneticisi henüz kesin tarihi açıklamadı.

Söz konusu kurumsal blog girişinde Roh, birleşen iki terminali ve sloganını görebileceğiniz Samsung Galaxy S22’nin bir tanıtım videosunu paylaştı. Kuralları çiğnemeye hazır mısınız? (Kuralları çiğnemeye hazır mısınız?) bu da Koreli markanın piyasaya bir cihaz getireceğini gösteriyor. Galaxy S ve Galaxy Note serisinin özelliklerini birleştirir.

Bu, Galaxy Note ailesinin ortadan kaybolduğunu ve daha önce tahmin ettiğimiz gibi Samsung Galaxy S22 Ultra’nın ortadan kalktığını doğrulayacaktır. Bir S-Pen’e ve onu saklamak için kasasına entegre bir yuvaya sahip olacak..

Samsung’un bu yıl için yeni yıldız akıllı telefonlarının tanıtılacağı Galaxy Unpacked 2022 ile ilgili olarak, Koreli şirketin müdürü şunları söylüyor::

“Şubat 2022’de Unpacked’de, sizi şimdiye kadar yarattığımız en dikkat çekici S serisi cihazla tanıştıracağız. Samsung Galaxy’nin en iyi deneyimlerini tek bir kesin cihazda bir araya getiren yeni nesil Galaxy S burada.”

Samsung Galaxy S22 Ultra koyu yeşil

Koyu Yeşil Samsung Galaxy S22 Ultra

Roh, Samsung Galaxy S22 Ultra’nın özelliklerine de atıfta bulunarak şunları söylüyor: “Bununla, bir telefonla şimdiye kadar çektiğiniz en iyi ve en parlak fotoğrafları ve videoları çekerek gecenin sahibi olacaksınız” ve “başka hiçbir yerde bulamayacağınız güç, hız ve araçlarla güne hükmedeceksiniz.”

Son olarak, TH Roth, Galaxy ekosisteminin daha sürdürülebilir olacağını belirtiyor. şarj cihazını ve kulaklıkları Galaxy S22 kutusundan çıkarma ve ürünlerinin ambalajında ​​geri dönüştürülmüş malzeme kullanımı.

Samsung Galaksi

Samsung telefonlarOrta sınıf telefonlarSamsung Galaxy NoteAndroid 11, Samsung’da

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Xiaomi Mi Band 6, analiz: Akıllı bilekliğin en yeni nesline geçmeye değer mi?
  • Samsung Galaxy S21 FE, analiz: zamanında varmanın önemi
  • Google Pixel 6 Pro, analiz: hak ettiğimiz Pixel
  • Xiaomi Mi Watch, analiz: 2022’de satın almaya değer mi?
  • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
  • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası

Samsung girişi, yeni Galaxy S22’nin ilk kez Andro4all’da yayınlanacağı Unpacked 2022 etkinliğini onaylıyor.