Samsung, TV Plus ücretsiz TV hizmetini iki Cines Verdi kanalı ekleyerek genişletmeye devam ediyor

Samsung yavaş yavaş güncelliyor ve geliştiriyor. TV Plus akış hizmetien modern akıllı televizyonlarından bazılarının ana arayüzünün menüsünden erişilebilen ve farklı içeriklere erişim sunan ücretsiz bir eğlence platformu. genel eğlence kanalları ve programları.

Ana arayüzdeki değişikliklere ve birkaç ay öncesine ait yeni genel kanalların gelişine ek olarak, şimdi iki yeni ek var. İspanya’da ücretsiz kanallar isminde Verdi TV Sinemaları ve İyi Hisset Sinema Verdi TV 24 saat kesintisiz yayınlanacak programlarıyla farklı temalarda sinema sunacak.

İçerikten iki farklı şekilde yararlanılabilir: geleneksel televizyon kanalı programcının her saat neyin yayınlanacağını seçeceği veya Talep üzerine böylece izlemek istedikleri belirli filmi herhangi bir zamanda seçecek olan izleyici olacaktır. Virtual Content Management SL İş Direktörü Eduardo Escudero’ya göre:

Hiçbir şey Verdi sinemalarında veya herhangi bir sinemada film izlemekle eşdeğer değildir, ancak biz (bu iki kanal aracılığıyla) Verdi sinemalarının 33 yılı aşkın bir süredir yaptığı gibi, izleyicileri özgür ama özenle seçilmiş bir programa yaklaştırmak istiyoruz. . Bu kanalların mevcut hizmetlerin hiçbirinde bulunmayan bir film türü sunacağına inanıyoruz.

Samsung, TV Plus'ı güncelliyor: Yıl sonuna kadar 40 ücretsiz TV kanalı, daha uyumlu TV'ler ve yenilenmiş bir arayüz

Beyannamelerden de anlaşılacağı üzere, içerikler daha çok hedef odaklı olacaktır. indie veya klasik oyunlar gişe rekorları kıran bir prömiyerden ziyade, ancak bu iki kanalla Samsung, yeni televizyon serisi için kendi içeriğinin büyüyen yelpazesini tamamlıyor; çocuk programları, filmler, diziler, genel eğlence ve haberler.

Daha fazla bilgi | Samsung

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Samsung, TV Plus ücretsiz TV hizmetini iki Cines Verdi kanalı ekleyerek genişletmeye devam ediyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…