Samsung telefonları artık ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde olmak üzere Samsung Free’de podcast dinleyebiliyor

Samsung Daily’nin ortadan kaybolmasının ardından tüm cep telefonlarına dahil olan Samsung Ücretsiz haber uygulaması, çok güzel bir haber aldı: uygulamadan çıkmadan podcast’leri dinleyin. Yeni bir “Dinle” sekmesi sayesinde, bazı ABD Samsung Galaxy telefonlarının sahipleri artık özel bir podcast uygulamasına ihtiyaç duymuyor.

Podcast’leri mobil cihazlarda dinlemek o kadar yaygın bir şey ki, çoğu akış uygulaması bunları zaten işlevlerine dahil etti. Spotify, Deezer… Samsung bile podcast’leri dinleyerek ekosistemini güçlendirdi böylece kullanıcılarınızın başka bir uygulama aramasına gerek kalmaz. Bunun için masaüstlerinin sol tarafında haber sunmakla ilgilenen uygulama Samsung Free’yi seçti.

Samsung Free: haberler, hazır uygulamalar ve şimdi podcast’ler

SamsungÜcretsiz

Samsung Free uygulaması, One UI 3’e geçişle Samsung Daily’nin yerini aldı. Bu uygulama, Google Discover gibi çalışır: ilgi alanlarına göre kişiselleştirilmiş bilgiler içeren bir haber köşesi sunar. Ayrıca başka sekmeleri de vardır; podcast’leri keşfetmek için yeni seçenek olan ‘Dinle’ gibi.

Genbeta ve Webedia editörleri tarafından kullanılan podcast'leri dinlemek için sekiz hizmet ve uygulama

Android Police’in belirttiği gibi, Samsung Free, yalnızca ABD’de olsa da uygulamasında bir ‘Dinle’ sekmesi sunmaya başladı. O ülkenin vatandaşları, Aramanıza gerek kalmadan doğrudan Samsung Galaxy cihazınızda çeşitli podcast’leri keşfedin. Ayrıca, bu podcast’leri Samsung Free’den çıkmadan da dinlemek mümkün: sadece onları çalın ve bir müzik uygulamasından duyulmuş gibi arka planda kalacaklar.

{«videoId»:»x7zs4sw»,»autoplay»:true,»title»:»Samsung böyle para kazanıyor: işin sırrı IPHONE’da»}

Samsung Free’den podcast dinlemek için bu çok önemlidir markanın bir Amerikan cep telefonuna sahipseniz, ayrıca bir Samsung hesabına ihtiyacınız var. Ayrıca şu anda birkaç üst düzey model için geçerlidir: Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy Note 20 ve Samsung Galaxy Note 10.

SamsungÜcretsiz

Samsung Free tarafından sunulan içerik şu anda güncel olaylar, mizah, kültür, etkinlikler ve sporla ilgilidir. Uygulama, tıpkı haberlerde olduğu gibi, kullanıcının seçtiği zevklere göre içerik sunacak. Ve hizmeti Amerika Birleşik Devletleri’nin ötesine genişletip genişletmeyeceğini bilmiyoruz: şimdilik o ülkede kalacak.

üzerinden | AndroidPolis

– Haberler Samsung telefonları artık ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde olmak üzere Samsung Free’de podcast dinleyebiliyor aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…