Samsung Samsung Galaxy telefonum neden logoda donuyor?  - Çözüm Cep telefonum neden diye merak ediyorsanız...

Samsung Samsung Galaxy telefonum neden logoda donuyor? – Çözüm Cep telefonum neden diye merak ediyorsanız…

merak ediyorsanız Samsung Galaxy cep telefonum neden logoda donuyor? Bugün size bu sorunun çözümünden ve nedenlerinden biraz bahsedeceğiz.

önyükleme döngüsü

Bootloop, bir aygıtın başlatılmasının kesintiye uğradığı tüm durumları ifade eder. Bu durumun özelliği, mobil cihazın bir durumda kalmasıdır. belirsiz yeniden başlatma döngüsü ve logoyu geçmez.

Ancak, işlerin biraz farklı olduğu, yeniden başlatma döngüsünün olmadığı başka durumlar da vardır. Örneğin, bir iPhone açılmadığında ve Apple logosunda kaldığında, Android’de de oluşan bir sorun. Her durumda, her iki hata da mobil cihazlarda nispeten yaygındır, ancak daha da fazlaydı. erken Android cihazlarda yaygın.

Bir bootloop’un meydana gelebileceği nedenler, mobil sistemdeki arızalardan kullanıcı tarafından yapılan değişikliklere kadar çeşitlidir.

Aslında, kullanıcı suçlu olabilir Samsung cep telefonunun veya başka herhangi birinin donmuş olması. Çoğu zaman bu, önyükleme sırasında olduğu gibi işletim sistemi ayarları değiştirildiğinde ortaya çıkar. kök veya cep telefonunda varsayılan olarak gelenden farklı bir Rom kurarken.

samsung sorunu logo açılmıyor

Aygıtın önyükleme sırasında donmasının bir başka nedeni de başarısız bir güncellemedir. Yanlış şekilde veya bozuk verilerle yüklenen bir güncelleme bu soruna neden olabilir. Bu durumlarda Samsung Galaxy A30, A40, A50 cep telefonunuza Sert Sıfırlama yapmak yardımcı olabilir.

Öte yandan, önyükleme döngülerinin nedeninin iyi tanımlanmadığı zamanlar vardır. Başka bir deyişle, çoğu durumda atıfta bulunsa da, birdenbire ortaya çıkabilir. sistem veri bozulması şu veya bu nedenle.

Samsung Galaxy’nin donması için çözümler

Daha önce de belirttiğimiz gibi, sorunun nedenleri çeşitlidir, bunun için logoya takılan Android telefonu onarmaya çalışabileceğimiz bazı şeyler vardır. Bu sorunu yaşıyorsanız aşağıdakileri deneyin.

Mobil indirilene kadar bekleyin

Cihaz çok fazla denemeden sonra logoda takılı kaldıysa, deneyin. indirmesini bekle. Bekledikten sonra cihazı yeniden başlatmayı deneyin.

Yukarıdakiler aptalca bir çözüm gibi görünebilir, ancak bazen telefonun boşalmasını beklemek ve tekrar başlatmaya çalışmak genellikle işe yarar. Yine de, sorunun nedenini analiz etmek uygun olacaktır, böylece bir daha olmaz.

Kurtarma işlevini deneyin

Kurtarma özelliklerini kullanmak aşağıdakilere yardımcı olabilir: fabrika ayarlarına dön bir cihazın. Bazı durumlarda bu, Samsung telefonlarında yardımcı olabilir.

samsung kalır logosu

İnkar edilemez bir şekilde, Recovery ile telefonu yeniden başlatma ve fabrika ayarlarına biçimlendirme işlemi cihazdan cihaza değişir ve geleneksel yöntemleri deneyebilmenize rağmen, bazen cep telefonunuz için özel olanı aramanız gerekir. Açıkça bu, yalnızca garantinin sona ermesi durumunda ve çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Üreticiye git

Cep telefonu hala garanti kapsamındayken bu sorun ortaya çıkarsa, muhtemelen en etkili çözümdür. Çoğu durumda logodaki ekran donmasının bir çözümü olmasına rağmen, diğer durumlarda sadece bir teknisyenin müdahalesi.

Şüphesiz, doğrudan size cihazı satan şirkete gitmek en iyisidir. Artık bir garantiniz yoksa veya sorun çözülmezse, size yardımcı olabilecek bir teknisyene gidin.

Leave a Reply