Samsung Samsung Galaxy A70 cep telefonumun ekranı neden kapanmıyor ve sorunu nasıl çözebilirim?  Bir Samsung Galaxy A70 cep telefonunun olup olmadığını belirlemek kuşkusuz önemlidir…

Samsung Samsung Galaxy A70 cep telefonumun ekranı neden kapanmıyor ve sorunu nasıl çözebilirim? Bir Samsung Galaxy A70 cep telefonunun olup olmadığını belirlemek kuşkusuz önemlidir…

Şüpheniz varsa veya satın almadan önce bir Samsung Galaxy A70 cep telefonunun orijinal olup olmadığını belirlemek kuşkusuz önemlidir. Öte yandan, bu aralıkta bazı problemler biliniyor, bu yüzden bugün açıklıyoruz. Samsung Galaxy A70 cep telefonunuzun ekranı neden kapanmıyor ve nasıl düzeltebilirsiniz? sorun.

Galaxy A70

Samsung Galaxy A70 cihazlardan biri Samsung A serisindeki öne çıkan özellikler. Cep telefonunda kabul edilebilir güce sahip sekiz çekirdekli bir işlemci, mükemmel bir 4500 mA pil, 6 GB RAM, iyi bir 32 Mpx kamera ve 128 GB depolama alanı var.

Yukarıdakilerin tümü onu mükemmel bir cihaz yapar. Yine de, bazı kullanıcılar şikayet ediyor ekran kapanmıyorsize çözmeyi öğreteceğimiz bir şey.

Samsung Galaxy A70 ekranının kapanmamasının nedenleri ve nasıl düzeltileceği

Samsung Galaxy A70 cep telefonunun ekranının açık kalmasının birkaç nedeni vardır, cep telefonunuza indirebilecek bir şeydir, bu nedenle Samsung Galaxy’nizde pil yüzdesini göstermeniz önerilir. Neyse ki, çoğu zaman birkaç basit ayar sorunu çözecektir.

Ekran zaman aşımını kontrol edin

Bazen en bariz çözümler genellikle en uygun olanlardır ve bu durumda, ekran seçenekleri önce gelir. Cihazların varsayılan olarak çok özel bir şekilde yapılandırıldığı sıklıkla olur.

ekranı kapat samsung 30 saniye 1 dakika

Aslında, Samsung serisindeki telefonların özelliği, ekranların varsayılan olarak yüksek kapanma süreleri. Neyse ki, bu birkaç temel ayar yaptıktan sonra düzeltilebilir.

  • İlk şey, “Ayarlar” seçeneğine basarak mobil yapılandırmaya gitmek. Cep telefonunuzun zil sesini de değiştirebileceğiniz yer.
  • Yukarıdakilerden sonra, bölüme gidin “Ekran”.
  • “seçeneğini arayın”ekran zaman aşımı”. Burada mevcut tüm seçenekleri göreceksiniz. Cep telefonunu “” bölümünde yapılandırmış olmanız çok olasıdır.30 dakika”.
  • Lütfen buradaki tüm seçeneklerin, cihazın ekranı kapatmasının ne kadar süreceğini gösterdiğini unutmayın. Seçeneği size uygun olarak ayarlayın, ancak kullanmanızı öneririz. 30 saniye veya 1 dakika.

Uygun bir şarj cihazı veya orijinal şarj cihazı kullandığınızdan emin olun.

Eğer sorun görünüyorsa Samsung Galaxy A70 şarj olurken ekranı kapatmıyor, şarj cihazının durumunu kontrol etmek en iyisidir. Cep telefonlarının uyumsuz şarj cihazlarına karşı çok hassas olduğunu ve farklı bir şarj cihazı kullanıldığında bile zarar görebileceğini unutmayın.

Bu nedenle Samsung firması tarafından sağlanan ve mobil cihazınız için tasarlanmış şarj cihazlarını kullanmanız önerilir. Aslında şarj cihazlarını kötü durumda veya korsan kullanmanın etkilerinden biri de mobil ekranın hiç kapanmamasıdır.

‘Her zaman ekranda’ seçeneğinin etkin olup olmadığını kontrol edin

Bazı Samsung marka cihazlarda ad seçeneği vardır “Her zaman ekranda”İngilizce’de “Her Zaman Ekranda” olarak bilinir.

Önceki seçenek, ekranın hiçbir zaman otomatik olarak kapanmamasını sağlar. Başka bir deyişle, ekran yalnızca cep telefonunun açma/kapama düğmesine bastığınızda kapanacaktır.

Seçeneğin kullanımları vardır, ancak herhangi bir nedenle güç düğmesine basmayı unutursanız, cihazın ekranı açılır. cep telefonu boşalana kadar.

samsung galaxy a70 ekranı kapanmıyor

Bu seçeneğe sahip olup olmadığınızı, cep telefonunun üst kısmında bulunan görev çubuğunu kaydırarak, ekran görüntüsü alma seçeneklerini ve diğerlerini de bulabileceğiniz bir alanı kaydırarak kontrol edebilirsiniz. seçeneği ise “her zaman ekranda”, basitçe devre dışı bırakın ve sorun çözülmelidir.

Samsung Galaxy A70’i kapatamıyorum

Bunun yerine, sorununuz cep telefonunuzu kapatamıyorsanız, birkaç şey deneyebilirsiniz. İlki olurdu telefonun yüklenmesini bekleyin ve cihazı yeniden başlattığınızda sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

Ayrıca açma/kapama düğmesinin iyi durumda olmak. Düğmenin çalışmadığını fark ederseniz, cep telefonunu teknik servise götürmeniz veya cihaz garantisini kullanmanız en doğrusu olacaktır.

Leave a Reply