Samsung, QLED televizyonlarının tüm teknolojisini hizmete sunuyor...

Samsung, QLED televizyonlarının tüm teknolojisini hizmete sunuyor…

Seç en iyi televizyon Pazarın kontrolü kolay bir iş değil: Farklı teknolojiler ve paneller arasında karşılaştırma yapmanız, inç boyutunu seçmeniz ve ona vereceğimiz kullanımı anlamanız gerekiyor. Bunu düşünen üreticiler, görüntüleme teknolojilerinin bir nedenden dolayı nasıl çalıştığını açıklayarak işleri bizim için biraz daha kolaylaştırıyorlar. QLED’lerinin oyunun hizmetinde olduğunu bize detaylı bir şekilde anlatan Samsung’un durumu bu. Ve bundan sonra göreceğimiz şey bu.

Ve merak ediyor olabilirsiniz: Oynamak için TV’de ne izlenir. ilk olurdu gecikme. Yani konsol tarafından gönderilen ve ekranda gösterilen görüntüdeki gecikme.

Samsung’dan, 2020 QLED televizyonlarının teknolojisinin, yanıt süresi, “Giriş Gecikmesi” veya “Değişken ekran yenileme” gibi işlevlerin yanı sıra Yapay Zeka aracılığıyla 8K çözünürlük ve görüntü ölçekleme gibi işlevlerle en iyi oyun deneyimini sunmak üzere tasarlandığını açıklıyorlar. ; Eylem ile ekranda gösterilenler arasında gecikmeler veya kesintiler olmadan daha yüksek kaliteli grafikler sunmamızı sağlayan teknolojiler. Bu şekilde, kullanıcılar video oyununun bir parçası olarak, baş kahramanlarmış gibi hissedebilirler.

«2020, video oyun endüstrisi için çok önemli bir yıl, yeni nesil konsolların gelişi, video oyunları açısından kullanıcı deneyiminde büyük bir adımı temsil ediyor, ancak bunun için televizyon üreticileri, yetenekli bir panel sağlama zorluğuna sahipler. video oyun stüdyoları tarafından geliştirilen başlıklara göre mümkün olan en sadık ve gerçekçi şekilde çoğaltmak. Bu nedenle Samsung QLED televizyon serisi, video oyunları deneyimini zenginleştiren en iyi teknolojiye sahiptir. Televizyonlarımızda, 120 Hz’lik bir deneyim elde etmek ve hem konsol hem de PC video oyunlarından en iyi şekilde yararlanmak için gerekli olan bir HDMI 2.1 bağlantısı var.”.

Nacho Monge, Samsung Electronics TV ve Pazarlama Müdürü

Samsung, Oyun sektöründeki HGIG, video oyunları için HDR desteği, 4K 120Hz sertifikasına sahip HDMI 2.1 bağlantısı veya FreeSync teknolojisi Premium Pro & G gibi işlevleri sayesinde, yıllık CES inovasyon ödüllerinde yenilikçiliği için birkaç ardışık ödül kazandı. -SYNC Uyumlu, AMD ve NVIDIA ile uyumluluk sağlar.

Samsung QLED TV’ler aşağıdaki gibi özelliklere sahiptir: Dinamik Siyah Ekolayzer, panelin maksimum çözünürlüğünde içeriği görüntülemek için yapay zeka kullanarak ölçeklenen 4K İşlemci sayesinde karanlık alanlardaki nesneleri tanımlayan ve siyah seviyelerini optimize ederek görüntüyü iyileştiren teknoloji.

Aşağıdaki bilgi grafiği, video oyun konsollarından en iyi şekilde yararlanmayı ve gerçekten sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamayı mümkün kılan farklı teknolojileri özetlemektedir, bu nedenle görüntünün yanlarında gördüğünüz kontrollerle (oklar) devam edin ve neyin ne olduğunu keşfedin. Bu yeniliklerin her biri:

Leave a Reply