Samsung, LG, Blackview: düşmelere ve darbelere dayanıklı yedi cep telefonu

Cep telefonu satın almadan önce çok az kişinin dikkate aldığı bir unsur, darbelere ve düşmelere karşı dayanıklılıklarıdır. Ekran, pil, kamera, işlemci, arayüz, ses ve daha sayısız şey korunmalarından önce düşünülür. Birçoğu iyi bir örtü seçer veya ona çok iyi bakmaya karar verir. Ancak bu listeye alınması gereken bir şey çünkü ne zaman bir talihsizlik yaşanacağını bilemezsiniz.

O halde seçtiğimiz bu yedi cep telefonunu biliyorsunuz. Aslında onlar biraz bütün arazi. Çok fazla darbe alırlar ve neredeyse kırılmazlar. Bu özel liste için üç özel marka seçtik: Samsung, LG ve kara görüş.

kara görüş

İlk bakışta, bu markanın herhangi bir cep telefonu, darbelere ve düşmelere ne kadar direndiğini zaten söylüyor. Bu nedenle, bunlardan üçünü vurgulayacağız.

Blackview BV6100: suya dayanıklıdır ve su altında fotoğraf çekebilir. Biri önde biri arkada olmak üzere iki kristali vardır. Kalınlığı 11,5 milimetredir. Ayrıca geliştiricileri, hem soğuk hem de sıcak olmak üzere aşırı sıcaklıkları desteklediğinin altını çiziyor.

Blackview BV9800 profesyonel: geziler için ideal. Yaratıcıları, “askeri düzeyde korumaya” sahip olduklarını vurguluyor. Pili 6.580 mAh ile fevkalade güçlü. Versiyon 3’te ünlü Gorilla Glass markasının bir bardağı vardır.

Blackview BV9800 Pro

Doogee S88 Pro: Neredeyse yok edilemez. Sızıntı yaşamadan toza maruz kalmaya ve herhangi bir hasara neden olmadan büyük bir yükseklikten düşmeye karşı dayanıklıdır. Kalın kabuğu, bir kapağı varmış gibi görünmesini sağlar, ancak aslında cep telefonunun bir parçasıdır.

LG Sağlam Cep Telefonları

LG’nin darbelere ve düşmelere karşı çok dayanıklı iki cep telefonu var. Blackview seviyesine ulaşmazlar. Ancak MIL-STD-810G sertifikası alırlar. Yani, askeri düzeyde direniş.

İlk önce vurguluyoruz LG G8S İnceQ 8 milimetre kalınlığa ve ayrıca mükemmel bir Snapdragon 855 işlemciye sahip.

Fark edilmeyen dev: LG G8s thinQ incelemesi [FW Labs]

ile benzer bir şey olur LG Q9, daha az güçlü bir işlemciye sahip (Snapdragon 821), ancak yine de arayüzünde mükemmel kaliteye sahip. Ve daha ince olmasına rağmen (7,9 milimetre), aynı zamanda damgası da var. MIL-STD-810G.

LG Q9

Samsung

Samsung cep telefonları ilk bakışta kırılgan bir donanım gibi görünebilir. Ancak GalaxyNote10+ Güney Koreli üreticininkiler arasında en dayanıklı olanlardan biridir. Askeri düzeydeki darbelere karşı dayanıklıdır ve LGQ9’a benzer bir kalınlığa sahiptir.

Note 10+ gibi S10e Aynı mukavemet özelliklerine sahiptir. Son derece dayanıklı ekipmanlardır.

Samsung GalaxyNote 10+

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…