Samsung plegables video promocional

Samsung, katlanır telefonlarının her şeye dayanabileceğine sizi ikna etmek için özel bir video hazırladı.

Koreli üretici, katlanan telefonlarının üçüncü nesli olan Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ü piyasaya sürdüğünden beri, bu terminalleri başarılı olmak için farklı şekillerde tanıtmayı bırakmadı. Katlanabilir akıllı telefonlarla birçok kullanıcının sahip olduğu çekingenlikten kurtulun.

Samsung’un katlanır terminalleri ile ilgili ortaya çıkabilecek ana şüphelerden biri dayanıklılıklarına odaklanır ve bu nedenle, Phone Arena’daki adamların bize söylediği gibi, Koreli marka YouTube kanalında yeni yayınladı Katlanan telefonlarının her şeye dayanabileceğine sizi ikna edecek özel bir video.

samsung katlanır tanıtım videosu

Samsung, bu tanıtım videosu ile katlanır telefonlarının dayanıklılığını sizlere göstermek istiyor.

Bu, Samsung’un sizi katlanır akıllı telefonlarının dayanıklılığı konusunda ikna etmek istediği tanıtım videosudur.

Koreli devin bu satırlara bıraktığımız bu tanıtım videosunda göstermediği ilk şey, hem Galaxy Z Fold 3’ün hem de Galaxy Z Flip 3’ün sahip olduğu özellikler. Suya karşı IPX8 sertifikasıbu terminallerden herhangi birini suya batırmanıza izin verecek 1,5 metre suda maksimum 30 dakika herhangi bir zarar görmeden.

Ardından, bu klip bize Samsung Galaxy Z Fold 3’ün hem ön hem de arka camının Gorilla Glass Victus ile korunmaktadırCorning’in en yeni nesil temperli camı ve Samsung Galaxy Z Flip 3 menteşesinin iç kısmı Zırh Alüminyum, cihazın iç kısımlarını koruyan çok dayanıklı bir malzemedir. Bu, yeni Samsung cihazlarını öncekilerden daha güçlü ve daha dayanıklı hale getiriyor. şoklara ve düşmelere karşı daha korumalı.

Son olarak Samsung da bu videoda katlanır telefonlarını zorlu bir katlama testine tabi tuttuğunu ve bu sayede iki terminalden herhangi birinin sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olduğunu belirtiyor. 200.000 kata kadar dayanabilir. Bu anlamda Koreli marka, Galaxy Z Fold 3’ün menteşesinin bir teknolojiye sahip olduğunu hatırlatıyor. cihaza toz girmesini zorlaştırır ve ekranınızın Selefinden %80 daha dayanıklı.

Koreli dev, üçüncü nesil katlanır cep telefonlarını tanıtmaya devam ederken, Galaxy Z Fold 4’ün ilk sızıntıları şimdiden bize ulaşmaya başladı, bu da bu yeni katlanır terminalin sahip olacağını ortaya koyuyor. ekranın altında iki kamera, biri dahili ekranda, diğeri harici kameradamevcut modelin pil kapasitesini koruyacak, 4.400 mAhve suya karşı daha fazla korumaya sahip olacaktır.

Samsung Galaksi

Samsung telefonlarOrta sınıf telefonlarSamsung Galaxy NoteAndroid 11, Samsung’da

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
  • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi
  • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor
  • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık
  • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz
  • Realme C11’in (2021) analizi: Her şeye sadece 100 Euro’ya sahip olabilir misiniz?

Samsung’un katlanır telefonlarının her şeye dayanabileceğine sizi ikna etmek için özel bir video oluşturduğu girişi, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply